šéfredaktor a vývojář

Josef Petřík

O mně

To jsem já

Jsem 32letý webový vývojář na volné noze z Plzně, který spolupracuje s agenturami v České republice, Německu a Rakousku. Když zrovna nevytvářím webové projekty, věnuji se své vášni pro hudbu. Jako zakladatel, šéfredaktor a vývojář tohoto regionálního hudebního portálu se věnuji objevování a propagaci kapel a řízení chodu redakce.

Ohledně muziky hraji na akordeon v kapele Rambanbám. Rád zajdu na víno a občas trávím čas s přáteli ve virtuálních světech.

Jsem možná také trochu nerd. Moje kreativita se rozšiřuje i na můj zájem o zařízení internetu věcí (IoT). Na platformě Raspberry Pi jsem si postavil například vlastní autorádio nebo samozavlažovací květináč.

Koníček v souladu s profesí

Hudba a moderní technologie

V roce 2014 jsem se rozhodl spojit své dvě největší vášně, hudbu a tvorbu webových aplikací, a vytvořil jsem hudební portál věnovaný prosperující hudební scéně v Plzeňském kraji. V průběhu let prošla platforma mnoha technologickými proměnami a nyní se může pochlubit špičkovým, bleskurychlým a uživatelsky přívětivým rozhraním. Naším cílem bylo propojit hudebníky, kluby, zvukaře a fanoušky a podpořit tak živou komunitu plnou objevování a spolupráce.

Portál je postaven na technologiích React a Next.js a využívá nejnovější webové technologie, které zajišťují bezproblémovou navigaci a příjemné prohlížení. Neustálý vývoj portálu odráží nejen můj osobní vývoj jako vývojáře a hudebního nadšence, ale také neustále se měnící prostředí plzeňské hudební scény. Dnes je naše platforma svědectvím o síle nadšení, inovací a komunity, která je hnací silou pokroku a zároveň je podnětem ke kreativitě. 

Posledních 10 článků od autora

© 2014-2023 panJosef.cz