Článek

Do hudební soutěže Múza se můžete hlásit do 30. září 2023!

Ahoj všichni hudební nadšenci, veteráni, nováčci a všichni mezi nimi! Plzeň hýří hudebním talentem, a vy teď máte příležitost vyniknout jako nikdy předtím. Proč? Protože Divadlo pod lampou vyhlásilo třicátý ročník hudební soutěže Múza! Třicet let tradice, vášní a nezapomenutelných melodií!

Co vás čeká?

Jste kapela, která chce udělat dojem? Neodvážili jste se ještě vystoupit před živým publikem? Jste solo interpret hledající své místo pod sluncem? Múza vás všechny vítá s otevřenou náručí.

A co vám Múza nabízí, i když třeba neuspějete?

  • Pódium, kde se můžete ukázat světu.
  • Příležitost setkat se s dalšími hudebníky a navázat kontakty.
  • Možnost stát se součástí hudební historie Plzně.
  • Dozvědět se zdravou kritiku vaší tvorby!

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

Co potřebujete pro účast?

  • Hlavně chuť a odvahu!
  • Vlastní autorské skladby. OSA a další svazy nejsou potřeba.
  • Nahrávka? Fajn, pokud ji máte. Nemáte? Žádný problém!
  • Účast v minulých ročnících vás nevylučuje. Kromě těch, co už jednou vyhráli. Ale tak, dvojí korunu by měl mít jen král, co?
  • Deadline se blíží!
  • Nezapomeňte, uzávěrka je 30.9. 2023! Takže se chopte svých nástrojů, počítačů a vyplňte formulář nebo rovnou napište do Lampy na info@podlampou.cz.

Jak to celé probíhá?

Soutěž má dvě linie. V Hlavní soutěži výkony skupin hodnotí odborná porota složená ze zástupců nahrávacích studii, hudebních produkčních, významných hudebníků z regionu, hudebních publicistů a dalších. Stejně jako v minulých letech se do hlasování mohou zapojit i diváci, kteří svými hlasy rozhodnou o postupujícím a vítězi Diváckého finále ve druhé linii soutěže.

Pro vítěze Divácké části a první tři interprety Hlavní části Múzy jsou tradičně připraveny zajímavé ceny v podobě několika dnů bezplatného pobytu v nahrávacích studiích. Pro vítěze Hlavní linie soutěže pak navíc i Prize Money ve výši 20.000, – korun.

V každém soutěžním kole budou rovněž ze zakoupených vstupenek vylosováni z řad návštěvníků výherci free ticketů na libovolný koncert pořádaný Divadlem pod lampou. Novým prvkem soutěže je také skutečnost, že Hlavní finále bude profesionálně zaznamenáváno obrazově i zvukově. Tento záznam jednotlivých vystoupení bude bezplatně poskytnut všem skupinám, které postoupí do Hlavního finále soutěže.

Plzeň je město plné kultury a hudební energie. Pokud cítíte, že vám pulsuje v srdci rytmus, který potřebuje být slyšen, neváhejte a zapojte se do soutěže Múza! My už se na vás s redakcí PlzeňskéKapely.cz těšíme, na vaši energii a vaše skladby. Ať žije hudba! 

© 2014-2023 panJosef.cz