Článek

Skupina Ať se snaží ona zahraje poprvé v Plzni! Předskočí jim Důležitá IN Formace!

Tuto středu 29. září 2021 vystoupí v plzeňském hudebním klubu Anděl dvojice rockových kapel. Událost na facebooku zde. Večer otevře rokycanská Důležitá IN Formace následovaná skupinou Ať se snaží ona, která na svou premiéru ve městě Plzeň přiváží i minulý pátek vydaný singl Holka s kabelkama místo uší. Akce začíná v půl deváté večer.

V prostorách klubu Anděl, který už více jak dvě desetiletí uvádí novinky i stálice české hudební scény odstartují Ať se snaží ona své mini turné po českých sálech. Nová skladba je první vlaštovkou z připravovaného druhé EP. V chráničích a helmách hráčů amerického fotbalu a se zpěvačkou coby roztleskávačkou týmu mísí skupina rockové kytary s elektronikou a hravými českými texty.

„Holky si občas ucpou uši a pak řeší jen to, čím je mají ucpané. Není to vždycky úplně špatně a přináší tím do života spoustu zajímavých situací. A tak jsme si představili, jaké by to bylo, kdyby to naše děvče neslyšelo vůbec nic. Místo uší má kabelky a je hluchá…,“ sděluje význam textu jeho autor a zpěvák kapely Tomáš Kolář.

Důležitá IN Formace z Rokycan představí svůj repertoár, který se pohybuje ve vodách rockových s příměsí punkové, bigbítové a ska hudby. Tradiční kapelní nástrojovou sestavu rozšiřuje akordeon. Skupina má za sebou koncerty v zahraničí, ale také společné vystoupení s maďarskou folk-punkovou skupinou Paddy and the Rats.

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

Vstupné bude k zakoupení na místě 150,-Kč. Akce začíná ve 20:30.

© 2014-2023 panJosef.cz