Článek

REPORT: The Dreadnoughts společně s Pirates of the Pubs vyprodali Divadlo pod Lampou

V pondělí 6.1.2020 se konal jeden z prvních větších koncertů na které se jen tak nezapomíná. Po 8 letech k nám přijeli kanadští The Dreadnoughts a jako předskokany si pozvali českobudějovické Pirates of the Pubs. Po koncertě Royal Republic před 2 lety to byl nejnarvanější koncert v Divadle pod Lampou, na kterém jsem byl.

Pirates of the Pubs vůbec vlastně nebyli předskokani, klub byl zaplněný hned od počátku akce. Fanoušci jásali a pogo jelo od první tónů. Z repertoáru zaznělo mnoho starších písní, ale i ty nové z posledního alba Still on the road, které kapela vydala v uplynulém roce. Přídavek nebyl vlastně vůbec jen jeden, ale hned několik. Svůj set banda pirátů završila písní Drunken Sailor.

Po kratší pauze se na scéně objevili všemi očekávaní The Dreadnoughts z kanadského Vancouveru. Nakonec tedy nepřijeli vlakem (jak jsme informovali v nedávné aktualitě), ale dodávkou jako normální kapela... Víme jak to přeci u Českých drah poslední dobou vypadá.

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

Byla to show, na kterou jsem se dlouhých osm let těšil. Pod pódiem to vřelo, každý třetí song byl ve stylu "Wall of Death" či "Circle Pit"... Zazněly například hity z mého nejoblíbenějšího alba Polka's Not Dead (2010), ale i písně z toho nejnovějšího a převážně akustického - Into the North (2019).

Díky a brzo snad znovu! Polka never dies!

© 2014-2023 panJosef.cz