Článek

The Atavists rozdovádí Anděl Music Bar

Plzeňský klub se ve středu 26. října rozburácí rockovou muzikou skupiny The Atavists. Držitelé Ceny Anděl v kategorii Rock a Objev roku 2018 přivážejí do Plzně nové kusy z chystaného alba. Kapele předskočí karlovarští Steven's, kteří odprezentují čerstvě vydanou desku.

The Atavists přivezou písně z chystané desky Prettier Than You!

foto: Hugo Trkal

The Atavists jsou česká skupina ovlivněná styly surf a stoner rocku. Od jejich vzniku v roce 2014 sbírají úspěch za úspěchem, zejména díky svým energickým živým vystoupením. Ve finále mezinárodní bitvy kapel GBOB v Berlíně dobyli finále. Zahráli si se slavnými kolegy z celého světa počínaje norskými rockery Kvelertak, skotskými Biffy Clyro, ikonickými Skunk Anansie nebo britskými Muse. Letos vydali dva singly z připravovaného třetího alba, jenž vyjde koncem tohoto roku.

„Přivezeme písně z chystané desky Prettier Than You, která vyjde na konci roku. Návštěvníci koncertu se můžou těšit nejen na stejnojmenný singl a singl Time, ale i na dosud nevydané kusy,” říká frontman The Atavists Adam Krofian.

Steven's před týdnem vydali debutové album!

foto: Natálie Čornyjová

Před týdnem vydali své debutové album karlovarští Steven's, některé skladby z něj jste mohli slyšet a vidět už na letošním Festivalu na Ulici v klubu U Zacha. Multižánrový mix blues, rocku a funku jim na jaře vynesl vítězství hlavní ceny poroty v talentové soutěži Blues Aperitiv největšího středoevropského festivalu zaměřeného na bluesovou hudbu Blues Alive. Novou nahrávku s názvem Runnin' Man doprovází videoklip od plzeňského hudebníka a kreativce Jana Lichtenberga

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

Dveře klubu se návštěvníkům otevřou ve 20:00, vstupenky lze pořídit v předprodeji za 160,-Kč, na místě pak za 200,-Kč

© 2014-2023 panJosef.cz