Článek

Křesťanský Velký pátek se proměnil v oslavu okultistické metalové hudby!

Tento energický koncert se uskutečnil 7. dubna 2023 v plzeňském klubu Parlament a návštěvníci se mohli těšit na skvělou show plnou řevu kytar, těžkých bicích a silných vokálů. 

1000 BOMBS

kapela 1000 Bombs / Foto: Martin Hanáček

Místní plzeňská kapela 1000 BOMBS obohatila večer svým úderným thrash death metalem. Jejich vystoupení bylo plné energie a nasazení, což potvrdil i nadšený ohlas publika. 

NAURRAKAR

Naurrakar / Foto: Martin Hanáček

Pražská kapela NAURRAKAR byla založena v roce 2007 Ondřejem Suchým alias Ego BMKriegerem. Během své existence se v minulosti Naurrakar podělili o pódium například s izraelskou metalovou kapelou Arallu či s ruskými Welicoruss. Složení kapely se během let opakovaně měnilo, z prvního dema "Imperium Satana" zůstal pouze kytarista Ego BMKrieger.

Obě alba i EP kapely byla vydána ústeckým vydavatelstvím Werewolf Productions

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

Malphas

Malphas / Foto: Martin Hanáček

Hlavním hostem večera byla švýcarská black metalová kapela MALPHAS, která se inspiruje velkým démonem pekla, kým jiným než Malphasem. Tato pětičlenná formace vznikla v roce 2014 a na kontě má debutové EP s názvem „Occult Propaganda“. EP obsahuje tři skladby s celkovou dobou přehrávání 20 minut, které nám ukazují, o čem Malphas opravdu je. 

Parlament, který se nachází v Kollárově ulici č. 2 v Plzni, dokázal i během Velkého metalového pátku poskytnout návštěvníkům skvělé zázemí pro takovouto hudební událost. Přítomní fanoušci jistě souhlasí, že to byl jeden z těch večerů, které se budou ještě dlouho vzpomínat. Těšíme se na další podobné akce!

Fotoreport

+ 49 fotek
© 2014-2023 panJosef.cz