Článek

POZVÁNKA: Chodovo-Plánský Fesťák 2023

Dne 5. srpna 2023 se uskuteční již čtvrtý ročník Chodovo-Plánského Fesťáku s pekelným programem z Česka, Rakouska, Slovenska a Polska. 

Foto: Jan Holubek, Miroslav Horváth

Čau metaloví hlavouni, chystejte se na naprostou šílenost! Čtvrtý ročník Chodovo-Plánského fesťáku se blíží a slibuje jeden z nejdivočejších dní v této lokalitě, která tu dlouho nebyla.

Srpnu se také říká, že je to měsíc žní, ale pro všechny metalem obrozené je to měsíc, kdy sklízí ty nejdrsnější riffy a nejtěžší beaty. A letos, kámoši, to bude masakr.

V jednu odpoledne vás ohromí plzeňští Prayers in Vain. Folkmetalový úder, který vás dostane do kolena a roztřese vám srdce. Jak kapela s oblibou hlásí, hrajou “Folk-metal jak zmrd!” Hned po nich vystoupí ústečtí Močový Khameni. Tyhle crust-grindové šílence prostě musíte vidět.

Festival se nese v duchu gridcoru, takže se můžete těšit na nekompromisní sety kapel jako jsou Spasm, Purulent Spermcanal a Hystos. A pak tu máme rakouské Mastic Scum, kteří do své hudby míchají grind, industrial a brutal death metal. Očekávejte totální nářez.

Ale nebojte se, máme tu i něco pro fanoušky melodického metalu. Marturos a Emerald Shine vás ohromí svým muzikálním rozsahem a tím, jak dokážou začlenit tradiční nástroje jako harfa, housle, flétny a píšťaly do své tvrdé muziky.

A hlavní hvězda? Připravte se na Hypnos, domácí deathmetalové giganty. Dostanou vás svými silovými riffy a brutálními beaty. A věřte nám, že s novým mini-micro-CD Deathbirth, které právě vyšlo, budou na pódiu absolutně ničiví.

Ale Chodovo-Plánský fesťák není jen o muzice. Organizátoři se postarají o to, aby byl váš žaludek plný a hrdlo vlhké. A pokud byste chtěli přidat do své garderoby nějaké nové kousky, bude tu obrovský stánek s merchem.

Pro všechny, kdo by po festivalu rádi zůstali, je připraveno stanové městečko přímo v areálu festivalu. A to všechno za pouhé čtyři stovky! Děti do 15 let mají vstup zdarma. 

Takže si to zapište do kalendáře, 5. srpna 2023, Chodová Planá, bude to pekelně dobrá jízda!

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

© 2014-2023 panJosef.cz