Článek

8. ročník Punkové apokalypsy přiváží Totální nasazení po 8. letech do Rokycan! Již tuto sobotu!

Totální nasazení! Kapitola sama o sobě. K vidění jste je mohli v Rokycanech vidět naposledy v roce 2013, v rámci tour Oceloví ptáci, v dnes již nefungujícím klubu Kasino.

V koncertní sérii Punkové apokalypsy se již vystřídala řada známých jmen punkové scény. Namátkou například Svoloč, Tragedis, V-Pořádku, Rambanbám, Přísun Povolen, Angry Truth, Budulínek, a další...

Pořadatelům přišlo ikonická číslovka ročníku s pořadovým číslem 8, trefná. Totální nasazení přijede taktéž po 8 letech.

Pro pořádající se dle jejich slov jedná o nejpompéznější akci v historii, ale současně i o nejnákladnější akci v historii koncertní série. Doufají v početnou účast a doufají, že po koronavirových omezeních bude narváno k prasknutí a pokud akce bude mít úspěch, slibují rozšíření této akce na letní a zimní termín v roce.

Při letošním ročníku se můžete těšit na mladou kapelu Drunken Rabbits z Plzně, kde některé z muzikantů můžete znát z již neexistující stálice této akce, Provokace bez Legrace.

Další vystupující kapelou je Důležitá IN Formace. Což je partička dobrých přátel, jejichž repertoár se pohybuje v rockových vodách s příměsí punkové, bigbítové a skáčkové muziky. Tradiční rockové nástroje jsou navíc říznuté akordeonem. Z vesnické kapely se kluci vypracovali na větší pódia a velké festivaly. Předskočili si před legendární folk-punkovou kapelou Paddy and the Rats z Maďarska, ale také vyrazili vystupovat za hranice naší země.

Patrioti ze Slanýho, kapela Totální nasazení zahrají jako třetí v pořadí, od 22:00. "Totáči" patří mezi největší jména tuzemské punk-rockové scény. Na podzim tohoto roku oslaví již 30 let své existence. Typické jsou pro ně veselé melodie s úsměvnými texty, tak i vážnější skladby například kritizující rasismus či extrémismus.

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

Velký Voči z Plzně se momentálně koncentrují na vydávání nových skladeb, konkrétně singlů. Stejně jako v minulosti, vznikají nové skladby ve studiu Ex-Avik. Dle sociálních sítí kapely se bude jednat o skladby Co Čekám a Masky. Kdo ví, třeba se v sobotu dočkáme i těchto písní naživo.

Vstup je lidových 200 korun a dle pořadatelů je počasí objednané na slunečno. Prozatím to vypadá na pořádnou párty. A co Vy? Dorazíte?

© 2014-2023 panJosef.cz