Článek

LÁSKYPLNÝ Anděl s China Soup, Ida The Young a The Headhaunters zve na aprílovou sobotu!

Jaro je tu a s ním se i jedna z velmi očekávaných událostí. V sobotu 1. dubna 2023 proběhne LÁSKYPLNÝ Anděl, kde jinde, než v plzeňském Anděl Music Baru. Pokud jste připraveni na večer plný dobré hudby, tanec a alkoholu, neváhejte a přijďte se pobavit!

Pořadatelé festivalu LÁSKYPLNO slibují láskyplnou koncertní show, která bude nezapomenutelným zážitkem, který si budete pamatovat ještě dlouho poté. Přichystali jsme pro vás tři skvělé kapely, které vám během večera ukážou, co to znamená skutečně si užívat jaro a hudbu.

Ida the Young

Kapela Ida the Young / Foto: Matěj Hnízdil

První band začíná ve 20:00, a to kapelou Ida the Young, která vám představí své nejnovější skladby z připravovaného EP, které okouzlí nejen vaše srdce. Tato mladá a talentovaná kapela z Plzně se zaměřuje na indie pop, který je plný života a energie.

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

The Headhaunters

Kapela The Headhaunters

V půl 10 večer na vás čekají The Headhaunters a.k.a. Doksimuziek je plzeňský kvintet založený v loňském roce jako reakce na Doksiho žal a smutek. Chuť fusion powerchords v harmonii s líbeznými dechy. Lehký podtón nepravidelných časů, vždy ale v ten pravý čas.

China Soup

Kapela China Soup / Foto: Luděk Blovský

Hlavní hvězdou celé show bude kapela China Soup, která vám bude hrát od 11 hodin. Tato čtyřčlenná kapela z Plzně je mixem funku, rocku a elektroniky a přidává k tomu svůj vlastní zvuk. Jejich hudba je plná života a energie… a samozřejmě lásky!

Po koncertu bude následovat afterparty s DJ Jeníkem, který bude hrát house a rap sety a udrží vás na nohou až do rána.

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji za 150 Kč nebo na místě za 200 Kč. Tak doražte na rozhodně skvělý koncert, prožít nezapomenutelnou noc plnou hudby, tance a alkoholu. Vidíme se v Anděl Music Baru v Plzni!

© 2014-2023 panJosef.cz