Článek

Anteater vydává nový videoklip HOPE po téměř dvouleté pauze!

Tříčlenná formace Anteater z Prahy, leč s klatovskými kořeny se po téměř dvou letech vrací s videoklipem k novému singlu HOPE. Skupina se znovu spojila s producentem Thomem Frödem, který se ujal produkce ve svém studiu "I". 

Kapela Anteater

Singl HOPE vznikl na jaře 2022 a odráží svěží energii jara a nových nadějí. Píseň přináší poselství o tom, že když jedna kapitola života končí, další může začít. Text písně, jak prozradila zpěvačka Andrea, pojednává o krocích ven z komfortní zóny, překonávání osobních hranic a touze po životní změně. V mnoha případech nás na této cestě omezuje pouze naše vlastní mysl.

Videoklip k písni režíroval Radim Věžník, zatímco mastering proběhl v rukou Amáka ve studiu Golden Hive. Právě zde kapela nahrávala své předchozí EP s titulem Other Worlds.

Singl HOPE bude rozhodně součástí nového alba, které by mělo vyjít na podzim tohoto roku. Před nahráváním alba se Anteater vydá na turné po Velké Británii, kde je čeká řada koncertů ve městech jako Londýn, Brighton, Manchester či Shrewsbury.

Pro fanoušky z plzeňského kraje bude možnost vidět Anteater naživo již 12. května 2023 v plzeňském Divadle pod Lampou a 23. května 2023 v pražském Rock Café. Na obou koncertech vystoupí jako předskokan kapela Janet A.

Pro více informací o kapela Anteater a jejich koncertech navštivte webové stránky www.anteaterofficial.com nebo je sledujte na Facebooku a Instagramu.

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

© 2014-2023 panJosef.cz