Článek

Benefiční Rock for Dogs pro Pomocné tlapky proběhne již tento pátek!

V pátek 9. září 2022 vystoupí v plzeňské KD Šeříková kapely E!E, Septic People a Plexis v rámci Rock for Dogs. Celý výtěžek z koncertu bude věnován Pomocným Tlapkám a pořádá ji hudební vydavatelství AVIK a Milník času - Bigbít o.s. pod záštitou Lumíra Aschenbrennera.

Hudební večer byl naplánován a připraven ke spuštění již v roce 2020. Těsně před jeho termínem musel být bohužel kvůli Covidu zrušen.

Celý výtěžek ze vstupného bude věnován obecně prospěšné společnosti Pomocné tlapky zabývající se výcvikem asistenčních psů pro zdravotně postižené.

E!E

Legendární příbramská punkrocková kapela E!E vystupuje již 35 let a má za sebou nespočet vydaných alb.

V rámci oslav výročí skupina uspořádala úspěšný výroční koncert, připravuje novou nahrávku a došlo i na vinylové vydání jejich třetího alba. Nahrávka z roku 1996 lakonicky pojmenovaná Deska vychází na vinylu vůbec poprvé. V dobách, kdy mnoho jiných kapel začalo opuštět punkový rybníček a pokoušelo se přiblížit obecnému vkusu se E!E drželi toho co umí nejlépe. Punkrock vycházející ze sedmdesátkových tradic, výrazné refrény a jednoduché, ale úderné slogany v textech. Deska možná není tak přímočará jako její předchůdci, ale rozhodně odolala zkoušce času a vinyl si zaslouží.

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

SEPTIC PEOPLE

Skupina SEPTIC PEOPLE vznikla v Horšovském Týně v roce 2010. Od té doby absolvovala stovky koncertů a má na svém kontě tři úspěšná řadová alba.

PLEXIS

Pražská punková skupina PLEXIS v čele s frontmanem Petrem Hoškem slaví letos 38 let své existence a vyprodukovala sedm skvělých alb. Kapela vystoupí v Šeříkovce premiérově v nové sestavě.

Za redakci PlzeňskéKapely.cz se těšíme a rozhodně můžete očekávat brzký report.

© 2014-2023 panJosef.cz