Článek

Tragedis, Rambanbám a Bonnie v sobotu rozvíří dav v Divadle pod Lampou!

Připravte se na večer v sobotu 20. května 2023 plný nezapomenutelných zážitků a energie, kdy se na legendární plzeňské scéně Divadla pod Lampou vystřídá trojice kapel, jež vás zaručeně roztančí i rozveselí: Bonnie, Tragedis a Rambanbám!

Bonnie

kapela Bonnie

Kdo by nechtěl zažít zábavu v podání Bonnie, skupiny čtyř kámošů a "největších felláků", co hrají zhruba rok a něco a vytvořili něco, co nazývají lážo-plážo-punk? Tihle týpci se pyšní tím, že minulý rok vyhráli celou Múzu, a to jak divácky, tak z pohledu poroty, což je fakt, na který nejen oni, ale i my v redakci jsme náležitě pyšní. Zhruba ve 20 hodin se tak rozjede punková jízda s Bonnie! Mrkněte se na událost.

Tragedis

kapela Tragedis

Pokračování večera se ponese ve znamení folk-punku a zhruba ve 21:15 vystoupí Tragedis, kteří mají za sebou pěkný kus hudební historie a nyní již zaplňují hlediště klubů a festivalů po celé České republice. Věřte, že tohle je kapela, která si zaslouží vaši pozornost a ovace, ať už pro jejich energické vystoupení, skromnost, nebo pro skutečnost, že slaví 15 let své existence! Jejich poslední skvost, singl Hádanka, určitě potěší vaše uši a ani o něj nebudete ochuzeni. Pokud chcete vědět více přidejte se na událost, a pokud chcete předejít vyprodanému koncertu, využijte předprodej.

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

Rambanbám

kapela Rambanbám

Poslední, ale rozhodně ne nejméně důležitou kapelou večera, je Rambanbám! Vystoupí zhruba ve 22:30 a připravte se na mix ska a punku, který vám doslova vyrazí dech, protože to je skáčko jako když traktor narazí do pódia. Banda chlumčanských oříšků má na svém kontě nejen originální název podle tajemných exotických bobulí, ale také sestavu plnou osobitých muzikantů - od trumpetistů, přes pozounistku a od klávesáka až po harmonikáře. Rambanbám vás ani pro tentokrát na své domácí scéně rozhodně nezklame.

Tak neváhejte, přijďte se pobavit tímto hudebním večerem plným radosti, legrace a fantastické muziky! Připravte se na koncert, o kterém se bude ještě možná dlouho mluvit, a staňte se součástí této nezapomenutelné noci, která se zapíše do dějin plzeňského Divadla pod Lampou, ale jen s Vámi!

© 2014-2023 panJosef.cz