Kdo jsme

O projektu

  info@plzenskekapely.cz
  +420 773 55 14 14
  Kdo jsme

  Kreativní projekt hudební scény v Plzeňském kraji

  Jsme kreativní projekt, který propojuje muzikanty, interprety, kluby a festivaly, a přináší vám aktuální dění z plzeňské hudební scény. Před osmi lety jsme vznikli jako hudební blog a propojení dvou vášní našeho zakladatele Josefa Petříka. Josef byl mladý nadšený programátor a také zapálený muzikant. Po publikování několika prvních reportáží se k němu přidali a stále přidávají další reportéři a fotografové, celý projekt začíná nabývat úplně nového charakteru.

  Vše je o lidech

  Propojujeme kluby a kapely

  Nyní propojujeme kluby a pořadatele koncertů s kapelami nejrůznějších žánrů. Sledujeme talenty a začínající kapely, kterým pomáháme s propagací jejich unikátní tvorby přes naše webové stránky a sociální sítě, ale také živé kontakty.

  Chci poptat kapelu
  Chci si zahrát v klubu
  To jsme my!

  Redakční tým


  Josef Petřík šéfredaktor & vývoj

  Kristýna Fikrlová marketing & PR

  Jitka Kuncová redakce

  David Šmuhař redakce

  Martin Hanáček redakce

  Festivaly nás baví

  Jsme partnery festivalů

  Stali jsme se partnery několika festivalů v Plzni. Díky několikaleté zkušenosti s pořádáním vlastních koncertů umíme zprostředkovat dramaturgii, produkci, PR, propagaci, techniku a vlastně vše, co je třeba.

  Pořádám festival
  Jsme aktivní

  Píšeme a točíme

  Vydávali jsme vlastní hudební pořad Reprák a napsali stovky rozhovorů, reportáží, aktualit a recenzí na kapelní tvorbu.

  Reprák
  Články
  "Hudba je úžasná a žádná kapela není zbytečná!"
  Josef Petřík
  Neustále pracujeme na zlepšení

  Plánujeme

  Nyní chceme jít ještě dál a stát se rozcestníkem pro diváky, kteří shánějí informace o své oblíbené kapele nebo lístky na následující koncert. Být první volbou pořadatelů, kteří potřebují pomoci s dramaturgií akce nebo prostě jen hledají zvukaře.

  Balíčky
  Zajímá nás vaše tvorba

  Napíšeme i o tvé kapele

  Jsme otevřeni jakékoli spolupráci, takže pokud máš kapelu, vydáváš nové CD nebo pořádáš koncert či festival, určitě se na nás obrať a my ti rádi pomůžeme.

  Chci propagaci
  jsme super parta

  Přidej se do naší redakce

  Naše redakce se neustále rozrůstá. A jestli tě baví chodit na koncerty a chceš si zkusit napsat report, nebo jsi fotograf, který bude rád, že se jeho fotky objeví i jinde než jen na Facebooku, nebo máš jiný nápad, jak bys mohl svůj talent a dovednost realizovat skrze PlzeňskéKapely.cz, kontaktuj nás a společně něco vymyslíme.

  Chci se přidat
  Hudba je boží

  Má to smysl

  My v PlzeňskýchKapelách věříme, že podporovat živou hudbu má smysl. A jestli má jednou něco změnit svět, stane se to právě prostřednictvím hudby.

  "Jestli má jednou něco změnit svět, stane se to právě prostřednictvím hudby."
  Kristýna Fikrlová

  Kontaktuj nás

  © 2014-2023 panJosef.cz