Článek

Už nehledí zamilovaně ke hvězdám, ale naráží na monotónní realitu všednosti! To je nový klip Kruhy v podání Stars are so far!

Strašická kapela Stars are so Far vydala v pátek 24. března 2023 svůj nový klip Kruhy.

kapela Stars are so far

“Ženem se za leskem, smysl nám uniká,”

Kapela Stars are so far zpívá o své zranitelnosti ve svém novém singlu Kruhy.

V jejich novém videoklipu se odvracejí od nebes a upírají pohled na monotónní realitu všednosti. Kapela jakoby už nehleděla zamilovaně ke hvězdám, ale naráží na realitu všednosti. 

Maluje si kapela kruhy pod oči a snaží se uniknout z reality? Zřejmě!

"Ženem se za leskem, smysl nám uniká," zpívají Lukáš Monhart a Adam Babuljak a ukazují tak prstem na absurditu konzumní společnosti, zatímco je na bubny doprovázejí Roman Sedláček a na kytaru Matěj Novák

Singl Kruhy, který  kluci vydávají se zaměřuje na téma stereotypu a vnitřního neklidu. Song byl nahrán v dubnu loňského roku ve studiu Damiána Kučery a videoklip byl natočen v bývalém motelu u dálnice pod taktovkou Toma Tejkla, kde má kapela zkušebnu. 

Text písně reflektuje proměnu, kterou člověk prochází, když vstoupí do běžného dospěláckého života a ukazuje absurditu konzumní společnosti. Kapela i přes svůj zámořsky orientovaný vliv pop-punku zůstává věrná češtině, protože v mateřštině se cítí plně otevřeni a mohou tak lépe vyjádřit své pocity. SASF v písni Kruhy odhalují své strachy a ukazují, že není nic špatného na tom, být zranitelný a nejistý.

"Možná, že jen svítá, ve tmě skrytá cesta k sobě začíná." 

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

© 2014-2023 panJosef.cz