Článek

Sobotní oslava české filmové klasiky a podpora dobré věci s kapelou Radosta a dalšími!

Kultovní hlášky z českého filmového snímku Kulový Blesk zazní ve zcela nových souvislostech na letošním Něcobraní v sobotu 27. května 2023 v areálu Hospody pod Kopcem na Božkově. 

Oslava české filmové klasiky

Radosta / Foto: Sylva Louthanová

Album Dvanáctisměna je nejen poctou filmu Kulový Blesk, ale také připomínkou, jak moc mohou hlášky z filmu ožít v nečekaných souvislostech. Každá ze skladeb na albu je věnována jedné rodině nebo bytové jednotce z filmu a obsahuje původní hlášky. Album oficiálně vychází v pátek 26. května 2023 u Indies Scope

Podpora dobré věci

Něcobraní je charitativní akcí na podporu Hospicu svatého Lazara v Plzni. Kapela Radosta ukázala svůj zájem o tuto věc již dříve, když věnovala hospicové péči klip k druhému singlu "Máňa". V hlavní roli se v něm představila Daniela Kolářová, která ve filmu Kulový Blesk ztvárnila paní Knotkovou. 

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

Program plný hudby

Akce začíná už ve 14:30 a končí po půlnoci. Návštěvníci se mohou těšit na 2 pódia a 11 účinkujících. Kromě kapely Radosta zde vystoupí například i Petr Kružík z kapely PRIESSNITZ, který zde vystoupí s kapelou DOWNBELOW. Kmotrem celého večera bude.

Přijďte se pobavit, podpořit dobrý účel a oslavit nové album kapely Radosta

Těšíme se na vás na Něcobraní 2023!

© 2014-2023 panJosef.cz