Článek

Anteater a Atomic (DE) společně v Moskytu!

V pátek 16. prosince se domažlickým klubem Moskyto rozezvučí ostré kytary! Koncert zde bude mít pražská kapela Anteater a němečtí Atomic.

Atomic (DE)

kapela Atomic (DE)

Večer zahájí německá, ale velmi britsky znějící pop / rock n´rollová kapela Atomic, která odehrála více než 300 koncertů nejen ve svém rodném Německu, ale i v Rakousku, Švýcarsku, Anglii a České Republice. Jejich rostoucí úspěch jim přinesl možnost předskakovat slavným kapelám a umělcům jako např.: Pete Doherty´s Babyshambles, The Charlatans, Chumbawamba, Kula Shaker, The Sherlocks, Paul Weller a Gem Archer (Oasis) na turné po Německu a Rakousku. Pro rok 2022 chystá velmi očekávanou novou desku! 

Videoukázka

Anteater (CZ)

kapela Anteater

Kapela Anteater o sobě dala poprvé vědět na jaře 2018 a hned v následujícím roce obsadila první místa v hudebních soutěžích Múza a Strahov Open Air Band Contest. Ve stejném roce se dostala rovněž do finále mezinárodní soutěže Planetrox a zajistila si tak účast na festivalu Rock for People.

V průběhu roku 2021 kapela navázala spolupráci s producentem Thomem Frödem (Imodium, Walkmanz) a na podzim téhož roku vydala kritikou i fanoušky velmi kladně přijaté EP Other Worlds

Na jaře 2022 odehráli Anteater pod záštitou IndigoBravo promotions několik koncertů napříč Anglií. Toto úspěšné turné bylo impulsem k zahájení příprav nové desky, jejíž vydání je plánováno na jaro 2023.

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

© 2014-2023 panJosef.cz