Článek

Pilsner Urquell slaví už 180 let od doby, kdy změnil svět piva. Pilsner Fest 2022 se blíží!

Na letošním ročníku se můžete těšit na hudební a kulturní program – vystoupí kapely jako Jelen, Pokáč, Monkey Business, David Koller Band, Dan Bárta & Alice a spoustu dalších. Připravena je taktéž škola čepování, soutěže a další doprovodný program pro všechny návštěvníky.

První várka plzeňského ležáku byla uvařena přesně 5. října 1842. Právě proto otevírá Plzeňský pivovar každý první říjnový týden brány pivovaru a pořádá v něm velikou narozeninovou oslavu piva Pilsner Urquell. Letos Pilsner Urquell slaví už 180 let od doby, kdy změnil svět piva.

K Pilsner Festu neodmyslitelně patří nefiltrovaný Pilsner Urquell, a pokud rádi objevujete nové chutě, je na festivalu připraven také výběr minipivovarů.

První den v pátek 7. října 2022 se začíná od 17 hodin a můžete se těšit na kapely jako jsou Jelen, X-Cover a David Koller Band.

Sobota naopak začíná hned po poledni a zahraje Pokáč, Abba World Revival, Pops, Monkey Business a Dan Bárta & Alice.

Více informací o programu naleznete zde.

mapa festivalu

Parkování

Nejlepší volbou kde parkovat, je zdarma u supermarketu Albert a marketu Baumax naproti pivovaru.

Další parkoviště, která lze využít, jsou:
Rychtářka – poplatek 60 Kč
Hornbach – poplatek 100 Kč

Cashless systém

Veškeré platby probíhají cashless pomocí NFCtron. Při vstupu návštěvník dostane pásku, kterou si následně nabije. Peníze, které na Pilsner Festu neutratí, lze získat zpět. Lze ale samozřejmě platit i debetní kartou.

Bezpečnostní opatření

Bezpečnostní opatření je pro nás vždy na prvním místě. Celý areál Pilsner Festu bude proto uzavřen a ve vstupních koridorech budou pořadatelé kontrolovat, zda nikdo nevnáší na naši oslavu nebezpečné předměty (mezi které patří i DEŠTNÍKY a další podobné věci). I z důvodu plynulosti kontrol pořadatelé prosí všechny, aby s sebou nebrali žádná větší zavazadla.

Další doporučení

Abychom si všichni mohli Pilsner Fest užít naplno a bez problémů, pořadatelé festivalu vzkazují a prosí všechny návštěvníky, aby si našli hlídání pro své nejmenší členy i domácí mazlíčky. V případě nutnosti vzít mazlíčky s sebou prosím dbejte na to, aby měli nasazený náhubek. Přesto doporučujeme, aby raději zůstali v pohodlí domova

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

© 2014-2023 panJosef.cz