Článek

AKTUALITA: Poopeek Roadshow 2020 v Plzni již tuto středu! Vystoupí Milan Samko!

O Poopeek Roadshow 2020 jsme vás informovali již před pár týdny. Rádi bychom Vás ještě jednou pozvali na představení nové bookingové platformy Poopeek.com, které jsme partnerem v rámci její roadshow. Bude se konat v plzeňském Vinyl Club & Cafe na Klatovské třídě již tuto středu 29. 1. 2020. 

Jedná se o velice zajímavou webovou aplikaci, která přináší opravdovou revoluci pro zefektivnění a zjednodušení spolupráce mezi pořadatelem a kapelami. Navíc pro kapely je to i možnost najít nabídky, které nebyly dříve jednoduše snadno dohodnutelné (nemusíte žadonit skrze e-maily, messenger, smsky, apod., zda by o Vás například daný pořadatel měl/neměl zájem). Vše je krásně stručné a efektivní. Přeci jen to, jestli bude na místě základ bicích, kolik je cesťák, honorář a nebo pivka na baru, všichni lovíme skrz různé dorozumívací kanály a je to jednoduše chaos.

Jak to funguje?

A to je přesně to, co se nám na Poopeeku hrozně líbí. Jako interpret si vyberete akci, a pokud z dodaných informací uznáte, že byste se na akci mohli hodit, můžete se pořadateli přihlásit.

Komunikace funguje formou štítků, kde můžete formou nových nabídek a vesměs formou smlouvání dojednat podmínky, které budou oběma stranám bez zbytečných řečí okolo sedět.

A co dál?

Jakmile si sednete v dojednaných podmínkách, vygeneruje se právně ošetřená smlouva pro obě strany, a vy, už se můžete těšit pouze na datum vystoupení.

Určitě máte plno dotazů...

Záměrně zde neuvádíme obsáhlou recenzi této aplikace. My sami máme ještě plno dotazů. Pojďte se k nám přidat a zúčastnit se středečního stání Poopeek Roadshow v plzeňském Vinylu.

Můžete se těšit na několik zajímavých osobností...

Například pana Petra Chouru z Divadla pod Lampou, Janu Křížovou z Muzikantiakapely.cz nebo na produkčního Papírny Plzeň Petra Terzla.

Ve volné dispozici budeme i my!

Událost zde: Facebook

 

A jaký bude program?

18:30 otevření a registrace ZDARMA
19:00 představení bookingové platformy
20:00 diskuse se speciálními hosty & veřejná debata
21:00 vystoupení Milan Samko

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

© 2014-2023 panJosef.cz