Článek

AKTUALITA: Plzeňští AM vypouštějí nový klip Já Jsem Já natočený v ulicích Plzně

Dne 15. listopadu 2020 vypustili plzeňáci AM do světa svůj aktuální klip k písni Já Jsem Já ze svého posledního alba Lampy, které pokřtili 29. února 2020 tohoto roku.

Jelikož letošní kulturní dění zmrazila korona, rozhodli se AMka připravit nové skladby, které chystají nahrát v příštím roce, a letos ještě vydat alespoň dva klipy. První z nich, Já jsem já, natočili kluci s partou kámošů v ulicích historického centra Plzně. Spíše než o klip, se jedná o záznam parádní kalby, kterou AMka stihli těsně před současným lockdownem.

Strkanice, zábava, šampaňské, noční život - to vše si v klipu našlo své místo. Píseň v sobě nese sílu a dravost ducha mládí, jednoduše jedním dechem říká "Nekecej mi do života!".

Z klipu díky své přímočarosti a surovosti toto sdělení sálá více než jasně. Mrkněte na to s námi a nabijte se drzostí a energií, kterou v sobě tento počin bezpochyby má. Zbývá ještě doplnit, že aktuální EP Lampynajdete na všech streamovacích službách, například třeba na Spotify, včetně oficiálního playlistu desky na YouTube kanále AM.

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

© 2014-2023 panJosef.cz