Článek

Blíží se jeden z prvních open-air festivalů letošního roku - Festival Muziq

Jednohubky úžasných zvuků, hutného groovu a směs různých stylů – to vše vás čeká v sobotu 20. května 2023 u hospůdky U Vodníka na Festivalu Muziq . Máme tu pro vás pozvánku na tu nejpádnější oslavu hudební pestrosti a pohody v západních Čechách! 

Ventolin / Zdroj: muziq.cz

Jeden z prvních open-air festivalů Festival Muziq představuje originální smršť talentů bez hranic žánrů, která promění bývalé koupaliště v Tachově v místo zázraků plné hudby.

Srdceryvné melodie a jemné ambientní hlasy se budou pojit s energickými post-rockovými riffy a hutným stoner rockem, aby vytvořili ohromující hudební potpourri.

Nechejte se okouzlit tanečním kouzlem fenoménu české elektronické scény Ventolina. Vychutnejte si kouzelný rituál plný ambientního zvuku a minimalistických kytarových dialogů s instrumentální kapelou Tomáše Paluchy. Připravte se na sonickou výpravu časem a prostorem s jihočeskou skupinou Lambda a potěšte své uši jemným, ale silným výrazem pražské kapely Brighter Days.

Ochutnejte esenci indie folkového zvuku s nadějným triem Ida The Young z Plzně a nechte se unést snovým vokálním spojením projektu teepee. Vychutnejte si melodii a emoce kapely River House a prozkoumejte temné, vrstevnaté ambientní plochy s Davem Tichým alias Further Down.

A co by to bylo za oslavu hudby bez debutu něčeho nového? Těšte se na skupinu Social Media Friends z Prahy, která představuje kombinaci bicích, elektrické kytary, loopování, zvláštních zvuků a emotivního zpěvu.

Nechte se pohltit atmosférou festivalu Muziq, přijďte zapařit a užít si vzrušení z hudby s přáteli, rodinou a milovníky hudby z celého kraje... nebo z celé země? Uvidíme!

Takže ještě jednou. Festival se koná v Tachově, v Hospůdce U Vodníka.

V předprodeji můžete zakoupit vstupenky za 400 Kč, zatímco na místě budou stát 500 Kč. Proto doporučujeme zakoupit vstupenky online a podívejte se na oficiální webové stránky festivalu na https://muziq.cz.

Nejlepší vzpomínky vznikají právě tehdy, když se necháme unést hudbou a ponoříme se do jejího magického světa. 

© 2014-2023 panJosef.cz