Článek

Neoficiální zahájení akademického školního roku Gaudeamus igitur již tuto středu v Plzni u Branky!

Již tuto středu 22. září se uskuteční hudební přehlídka Gaudeamus igitur 2021, jako neoficiální zahájení akademického školního roku, v oblíbeném prostoru u Branky v plzeňských Smetanových sadech.

Program Gaudeamu začne první podzimní den v 16 hodin a do 22 hodin se vystřídá několik účinkujících. Kapely vystoupí v pořadí studentská rocková kapela Nevergreen, studentská hard-rocková skupina Geronimo s frontmanem Albertem Leichtem, synem známých plzeňských hudebníků Míši a Ilony Leichtových, studentská rock-metalová kapela Arzzen, folk-metalová skupina Prayers in Vain, a na závěr ska skupina Rambanbám.

V 18 hodin přijdou návštěvníky akce pozdravit primátor města Plzně Martin Baxa, náměstkyně primátora Eliška Bartáková a starosta MO Plzeň 3 David Procházka.

Gaudeamus igitur 2021 se uskuteční pod záštitou:

  • Primátora – Mgr. Martina Baxy

  • Náměstkyně primátora – Mgr. Elišky Bartákové

  • Hejtmanky Plzeňského kraje – doc. PaedDr. Ilony Mauritzové Ph.D.

  • Starosty MO Plzeň 3 – Mgr. Davida Procházky

Více o události Gaudeamus igitur naleznete na facebookové pozvánce, nebo webových stránkáchvěnovaným projektu. Vstup na akci je ZDARMA. Gaudeamus igitur je podzimní částí projektu Živá Plzeň.

Akci pořádá Agentura Nashledanou s.r.o., podporuje Město Plzeň a mediálním partnerem jsme my, za projekt PlzeňskéKapely.cz.

Fotoreport z minulého ročníku naleznete zde.

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

© 2014-2023 panJosef.cz