Článek

AKTUALITA: The Dreadnoughts nakonec nepřijedou vlakem a bude to jejich jediná zastávka v ČR!

EDIT: Dostala se k nám informace, že se ke kapele The Dreadnoughts dostalo video, kde průvodčí v rychlíku vyšší kvality řeže obuškem cestujícího a romantická představa cestování vlakem padla. Nově máme informaci, že The Dreadnoughts dorazí v rámci tour dodávkou.

Kanadští folk-punkáči The Dreadnoughts přijíždějí 6. ledna 2020 do Plzně. Jedna z nejenergičtějších kapel, kterou jste kdy v Divadle pod Lampou měli tu čest slyšet se po více než osmi letech vrací na místo činu!

Plzeň bude navíc jedinou tuzemskou zastávkou na jejich evropském turné, které tahle kanadská parta pojala tentokrát velmi netradičně a absolvuje ho celé vlakem, jen s nástroji na zádech!

Těšit se můžete na skladby z doposud posledního alba „Into the North (2019) i starší hitovky „Foreign Skies“ (2017), zejména z geniální desky „Polka's Not Dead!“ (2010), na kterém The Dreadnoughtspředstavili divoký mix folk-punku, balkánu a dalších stylů a proslavila je doslova po celém světě.

V této žánrové rozmanitosti se nese i současná tvorba, která je často označována za mix The Pogues, Gogol Bordello, Flogging Molly, Gorana Bregoviče nebo Rancid...

https://youtu.be/WJ7bkGw7dM8

POZOR ZBÝVAJÍ POSLEDNÍ VSTUPENKY: KUP ZDE.

FB EVENT: ZDE

Pondělní koncert navíc doplní českobudějovičtí Pirates of the Pubs, párty je tedy zaručena.

V posledních letech The Dreadnoughts koncertují s daleko menší frekvencí než ve svých divokých začátcích, tak si jejich zběsilou show nenechte ujít!!!

© 2014-2023 panJosef.cz