Článek

Nepromeškejte sobotní vesmírný koncert HENGE v Plzni!

Očekávaný koncert britské kapely HENGE se po dvou pandemií způsobených odkladech konečně uskuteční v Plzni! Připravte se na hudební zážitek plný nečekaných dobrodružství v sobotu 8. dubna 2023 v Divadle pod lampou

HENGE vás vtáhne do světa, kde se prolínají hudební galaxie elektroniky, progrocku, psychedelie a tanečních rytmů. Nechte se unést jejich jedinečnou koncertní performancí, kterou zahájí právě v Plzni na úvod svého jarního evropského turné!

Tato neobyčejná kapela přichází se svou hudbou z dalekých koutů vesmíru a nabízí ji jako dar k pozvednutí lidského ducha. Díky fascinujícím živým vystoupením získali ocenění "Best Live Act" na Independent Festival Awards a od té doby se neustále rozšiřuje jejich fanouškovská základna díky úspěšným albům, turné a vystoupením na festivalech, včetně legendárního Glastonbury.

Hudba HENGE se vymyká klasickým žánrovým hranicím a vytváří prostor mezi ravem a prog-rockem, který vás vtáhne do zcela nových zážitků. Je plná energie, rebelskosti a hravosti, která vás odvede do dosud neprobádaných končin.

Nenechte si ujít tuto nevšední show v Plzni a zažijte koncert, který stojí za to! Podívejte se na událost na Facebooku, předprodej vstupenek za 250 Kč , na místě pak za 300 Kč.

Pro více informací navštivte událost na webu Divadla pod lampou.

© 2014-2023 panJosef.cz