Článek

AKTUALITA: Podpořte teepee ve vydání nové desky Where the Ocean Breaks

Před pěti lety se dva středoškoláci potkali u Teery v pokojíčku a společně složili svojí první píseň Albatross. Od té doby se protloukají českou nezávislou hudební scénou. V roce 2016 vydali své debutové album Albatross a před třemi lety EP Mirorrs. Od té doby se toho hodně změnilo. teepee již nejsou středoškoláci, mnoho toho zažili, odehráli desítky koncertů v ČR i zahraničí. Nahromadilo se jim v šuplíku tolik písniček, že bylo třeba natočit nové album.

Chtěli tvorbu alba uchopit jinak a proto se rozhodli spolupracovat s britským producentem Tomem O. Marshemkterý se stal jejich rádcem i přítelem.

Ve vídeňských Aurora Studios vzniklo 11 písniček, které jsou inspirované našimi osobními zážitky, zkušenostmi a příběhy, které jsme prožili například v Baskicku, či daleké Indii. 

Where the Ocean Breaks je deska o naději, smíření, lásce, změnách, ale také o nerovnostech ve společnosti a kontaktu s přírodou. Album zároveň vychází pod berlínským labelem Springstoff, se kterým jsme začali…

Na cože se to vlastně skládá?

Kromě doplacení nákladů za samotnou tvorbu desky, studio a mnoho dalšího, jim v tuto chvíli chybí finance především na tvorbu hudebních nosičů, propagaci desky a natočení několika videoklipů. Proto kapela srdečně vyzývá vás, jejich fanoušky i náhodné kolem surfující, kteří naší kapelu zatím neznají, o příspěvek, kterým se stanete součástí jejich nové desky.

Tak neváhej a podpoř teepee!

https://www.hithit.com/cs/project/7070/podporte-teepee-ve-vydani-nove-desky-where-the-ocean-breaks

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

© 2014-2023 panJosef.cz