Článek

LÁSKYPLNÝ Urbex se blíží! Těšte se do Urbexu již tento pátek!

Co když, jaro zavítá nejen do přírody, ale i do našich srdíček? Chceme Vás pozvat do světa jarních vůní a láskyplných chvil, které vygradují pátečním LÁSKYPLNÝM URBEXEM 28. dubna 2023! Těšte se na hudební rozkoš, srdíčkové chvíle, divoké tanečky, pořádnou párty a přátelské pohlazení, které vám nabídnou chlapci a dívky z Láskyplno.

Nejmilejší dušičky! Jelikož jsou akce Láskyplna na plzeňské scéně již nějaký ten pátek, tato pozvánka se ponese v lehce růžovém duchu.

Co vás čeká na této srdíčkové jízdě?

Peelers / Zdroj: Facebook kapely

V půl 8 večer se Vám otevře náruč plná útulnosti a radosti klubu Urbex. Hned od 20 hodin to rozbalí Peelers, hvězdné jiskřičky kraut-rockového nebe! Nalaďte svá srdíčka na jemné tóny, které pramení z úrodného podhoubí Tachovského kraje.

Od půl desáté se můžete těšit na čaroděje psychedelických snů, a to brněnské Panoptikum, které vás zavede do světa hudebních fantazií, kde se objímají psychedelie, unikátnost a tajemno. Projdete se s nimi zákoutími mašinérie plné lásky, která se sklání k vydání tajemně nazvaného alba Mantichora z roku 2022. 

Třešničkou na dortu bude okolo jednácté hodiny večerní Tony Rocky Horror Vinyl Show, taneční vítr plný vesmírných obětí, protože Tony na to sám nebude. Horror onemocněl a za ruku ho provede krajinou hudby Kristýna Kovácsová. Pořadatelé slibují, že zakusíte tu nejúžasnější hudební symbiózu., kde se prolínají staré blues a rock'n'roll, roztančený soul, špinavá garáž nebo hravá psychedelie až po hardcore punk, synťáky, new wave a vděčné mejdanové songy.

Tuto jarní něhu zažijete za pouhých 150,- Kč v předprodeji nebo za 200,- Kč na místě

Těšíme se na vás, rozkvetlé dušičky a zamilovaná srdíčka! O LÁSKYPLNÉM Urbexu se budou zpívat úžasné ódy! Přijďte s námi oslavit jarní rozkvět a sdílet nezapomenutelné chvíle plné hudby, tance a kamarádství. Prožijeme jarní pohádku!

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

© 2014-2023 panJosef.cz