Článek

Hudební triumvirát ovládne páteční večer v Divadle pod Lampou!

Páteční koncert 12. května 2023 v Divadle pod Lampou v Plzni představí tři kapely - Janet A, Anteater a Whats In The Box. Očekávejte večer plný silných hlasů, svěží energie a grunge/punkového náboje. Koncert začíná v 19:30! 

Praskněte s námi do nadcházejícího hudebního pátku! Dne 12. května 2023 se Divadlo pod Lampou v Plzni stane hudebním epicentrem tří výjimečných kapel, které jsou připraveny rozeznít vaše uši a roztančit vaše polobotky.

Začíná se v 19:30 a lístky lze zakoupit na místě za 250 Kč nebo v předprodeji za 220 Kč. Ale co přesně za to dostanete? No, připravte se! 

Janet A

Kapela Janet A

Večírek otevírá Janet A, což je brněnský projekt zpěvačky Janet, která je známá svým jedinečným silným hlasem a působivými písněmi. Když už před nějakou dobou vydala singl Come Along, kalifornský online magazín Rawckus magazine byl doslova ohromen. A my tady u nás také! Nyní se chystají na nahrávání dalšího singlu v berlínském studiu Riverside Studios. Berlín, baby!

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

Anteater

Kapela Anteater

Druzí na řadě budou Anteater, pražská kapela, která už obsadila první místa v hudebních soutěžích Múza a Strahov Open Air Band Contest a chystají se na britské turné. Jejich nedávno vydaný singl HOPE je jako jarní slunce po dlouhé zimě, plný nových začátků a životních změn. Ostatně si přečtěte náš nedávný článek

Whats In The Box

Kapela Whats In The Box

A na konec? Grunge-punková energie od kapely Whats In The Box z Plzeňska. Tato kapela je na scéně již několik let a nebojí se hrát i v zahraničí. Pracují na své druhé řadové desce pod taktovkou producenta Tomáše Frödeho. Z alba vyšly zatím dva singly s klipy, takže pokud máte rádi grunge či punk a hlavně Plzeň, je tohle kapela přímo pro vás!

Takže co říkáte? Přijďte v pátek a buďte součástí této hudební pecky. Nezapomeňte sdílet, lajkovat, pozvěte své přátele a nechte minimálně v Plzni vědět, že tento pátek bude více než dobrý!

© 2014-2023 panJosef.cz