Článek

Když domácí psychedelie protne cesty s rakouskou scénou!

Madhouse Express společně s Hypnotic Floor navštíví Plzeň, Prahu, Brno a Bratislavu v rámci February Psychedelic Experience Tour, která se uskuteční 22. – 25. února 2023.

V současnosti jedna z nejvýraznějších kapel tuzemské psychedelie se často vyžívá v různorodém pojetí svých koncertů. Po akcích v Planetáriu Praha to naposledy byla kolaborace a společné pódiové vystoupení s heavy rockovými Acid Row, se kterými dokázali téměř vyprodat pražskou Meet Factory

Madhouse Express a Hypnotic Floor

Tentokrát Madhouse Express zvou na čistě psychedelický zážitek na menší výměnné tour, v rámci které nejen tuzemskému divákovi představí vycházející talentovanou pětici z Vídně. 

Hypnotic Floor se prezentují nápaditou formou psychedelického rocku, s výrazně prostupujícími elementy prog rocku, blues, folku, nečekanými stonerovými ataky, nebo ozvěnami dark country. 

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

Tour se kontinuálně uskuteční ve čtyřech městech, počínaje Plzní ve středu 22. 2. 2023 v Divadle pod Lampou. Následuje čtvrtek 23. 2. 2023 v Malostranské Besedě v Praze, navíc s vizuální přidanou hodnotou v podání umělců Weird Visuals s projekcemi liquid light show. V pátek 24. 2. 2023 kapely vystoupí v Kabinetu Múz v Brně a konečnou zastávkou se stane bratislavská Fuga v sobotu 25. 2. 2023. Další část tour poté naváže společnými koncerty v Rakousku na podzim tohoto roku.

Vstupenky na jednotlivé akce lze pořídit za 250,-Kč v předprodeji nebo za 300,-Kč na místě. 

© 2014-2023 panJosef.cz