Článek

BASINFIREFEST 2023 slibuje špičkový line-up!

Je na čase si vyčistit ušní kanálky a připravit se na zemětřesení, které nám letos přinese BASINFIREFEST 2023! Tento metalový kolos se chystá zahřmět od 22. do 25. června 2023 v krásném prostředí Spáleného Poříčí, jen pár kilometrů od Plzně.

BASINFIREFEST 2023 je naložený metalovými ikonami až po okraj. Na louce obklopené lesy se představí švédští fantomové GHOST, charismatický frontman HIM VV, australští a energičtí AIRBOURNE, melancholiští DARK TRANQUILLITY, PAIN a mnoho dalších! Podívej se na detailní program a vyber si svůj den či dny, na které chceš vstupenky - na den stojí jen 1000 Kč!

Můžeš se těšit na čtvrtek 22. června, kdy se na pódiu objeví tajemní GHOST, kteří slibují exkluzivní show, jakou Západní Čechy ještě neviděly! Dále na tebe čekají veteráni crossoveru CLAWFINGER, modernisté death metalu DECAPITATED a oldschool klasici JUNGLE ROT a další!

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

Pátek 23. června ti nabídne goteborgské ikony DARK TRANQUILLITY, frontmanky BUTCHER BABIES, folkaře HEIDEVOLK, divocí EVIL INVADERS, progresivní VEKTOR a další.

V sobotu 24. června bude hlavním tahákem VILLE VALO, duše a hlas ikonických HIM. Spolu s ním to rozpálí australská hardrocková mašina AIRBOURNE, doomové legendy PARADISE LOST, thrash matadoři TANKARD a další.

A v neděli 25. června se můžeš těšit na moderní styly s PAIN, nezastavitelnou smršť energie FEVER 333, metalového rappera REDZED a další.

Autobusová kyvadlová doprava je zajištěna z Plzně na festival a zpět, takže stačí dorazit do Plzně a pak se už nechat dovézt.

Nenech si ujít tuhle metalovou jízdu roku! Vstupenky najdeš na www.basin.cz za 2390 Kč na celý festival nebo za 1000 Kč na jednotlivé dny.

Připoj se k nám a prožij nezapomenutelný víkend plný metalu, energie a poga! 

Uvidíme se na BASINFIREFEST 2023!

© 2014-2023 panJosef.cz