Přečti si

Články

  info@plzenskekapely.cz
  +420 773 55 14 14

  Totáči se v Rokycanech vrátili ke svým kořenům.

  Punková apokalypsav Rokycanech svou dlouholetou tradici. Její první ročník se konal 21. 12. 2012, kdy měl dle četných konspiračních teorii nastat konec světa. Podle tohoto "magického" data dostala také svůj název. Konec světa nenastal, a tak se "apokalypsa" koná (s vyjímkou loňské koronapauzy) každoročně. Za svou dobu už na ní zahráli více či méně známá jména tuzemské punk-rockové scény. Z důvodu velkého zájmu se organizátoři rozhodli, že by se akce nemusela konat pouze v předvánočním čase a tak se 10. 7. 2021 v Hospůdce u Pardála, uspořádala Punková apokalypsa vol.8 .

  Autoři


  Přečíst článek

  8. ročník Punkové apokalypsy přiváží Totální nasazení po 8. letech do Rokycan! Již tuto sobotu!

  Totální nasazení! Kapitola sama o sobě. K vidění jste je mohli v Rokycanech vidět naposledy v roce 2013, v rámci tour Oceloví ptáci, v dnes již nefungujícím klubu Kasino.

  Festival na ulici opět představí zejména plzeňskou kulturu.

  Ve dnech 20. až 28. srpna opět oživí centrum města Festival na ulici. Tradiční multižánrový festival po loňském úspěchu pokračuje ve svém zaměření především na plzeňskou scénu, výběrem kapel a doprovodného programu chce přispět k restartu kultury ve společnosti. Návštěvníci se mohou těšit na nové scény, speciální hudební projekty a propojení s dalšími plzeňskými akcemi. Vstup na festival je zdarma.

  V novém klipu od Trautenberku se myslivecká popíjená drobátko zvrtne!

  Kapela Trautenberk vydává po roce nový singl z připravovaného alba, které by mělo vyjít někdy příští rok.

  Fungl nová halekačka nese název „Vzpoura kanců“ a tak jak mnohoznačné je pojmenování písně, stejně tak je mnohoznačné sdělení, které píseň nese. A další vrstvu přidává i klip, který kapela natočila.

  Zeller z Cocotte Minute: V létě vymetem pár božích fesťáků, vypijem galon Jacka Danielse, a z dalekých cest přivezeme rodinám suvenýry.

  Ve čtvrtek 24. 6. 2021, to bude "u Zacha" veliký! Svůj první samostatný koncert po nucené "koronapauze" zde odehrají nu-metaloví Cocotte Minute.

  Dnes začíná Festival Odpadních Vod! Tradiční undergroundový večírek potrvá 2 dny

  Hudební  akce jsou zpět a jednou z prvních bude dvoudenní specifický Festival odpadních vod, který se bude odehrávat 11 - 12. června 2021 v Lidovém (Lihovém?) domě ve Starém Plzenci a ponese se v duchu punk, rock'n'roll, alternative a dalších různých podivností. Festival je přístupný pro všechny, kdo rádi plavou odpadním potrubím až do neznámých končin bájného Odpadního ráje. 

  Plzeňský zvukař byl okraden! Najdeme odcizenou aparaturu?

  V neděli 21. března 2021, vydala redakce Krimi-Plzeň zprávu o zavrženíhodném činu, který se odehrál na Doubravce nedaleko od Nemocnice u Sv. Jiří. Zde bylo vykradeno několik garáží včetně jedné, kde byla uschována aparatura jednoho z plzeňských zvukařů.

  AKTUALITA: U Zacha jsou optimisté. Chystají Muchu,Vojtaana či Záviše!

  "Štěstí (Vláda) přeje připraveným" uvádí na svém facebookovém profilu plzeňský klub Zach's Pub. Příspěvek totiž obsahuje i program koncertů na měsíc Březen. Hudební klub, který si pravidelně zve zvučná jména české hudební scény je na případné rozvolnění ze strany vlády dokonale připraven.

  AKTUALITA: Ledoborci Kultury, tenhle stream chceš dokoukat!

  Ledoborci Kultury je projekt spolku Zvedni Zadek z. s., který chystá na každý měsíc od února do června 2021 live streamy z netradičních míst České republiky na podporu českého kulturního prostředí – klubů, zvukařů, osvětlovačů, promotérů a samotných interpretů, kteří v aktuální situaci strádají. Mimo kapel a DJs uvidíte scénické tance nebo live art show.

  © 2014-2023 panJosef.cz