Článek

Ještě jeden fest 2022 přivítá letos Zvlášňý Školu a další

V sobotu 20. srpna 2022 se bude konat v Tachově, v areálu bývalého přírodního koupaliště již 9. ročník Ještě Jeden Fest.  

Na pódiu tohoto festivalu se vystřídalo spousty kapel zajímavých jmen a žánrů a může se pyšnit originálním doprovodným programem. Je to například tradiční hromada pravého sněhu k ochlazení nápojů nebo klasické koulovačce. To samozřejmě potěší i ty nejmenší návštěvníky, kterých každým ro(c)kem přibývá, když si mohou odběhnout z dětského koutku. 

Letošní ročník nabídne pestrý program

Časový harmonogram bude později, ale nyní již můžeme potvrdit tyto kapely. Letos se můžete těšit například na Zvlášňý škola, hrající punk-knajp'n'roll. Na prknech JJfestu se objeví úplně poprvé. Další sestavou bude Interloud, kterou není třeba představovat, holýšovští přijedou nasypat svůj crossover-metalcore. A protože dobrého punku není nikdy dost, ze Pcher dorazí banda veselých punkáčů S.N.A.D.

Dále vystoupí například Hand Grenade od 16h, kteří celý festival zahájí. HG je česká metalová kapela původem z jižních Čech, založená roku 2008 Michalem Švecem. Bijouterrier dorazí až se Slovenska a přivezou s sebou hardcore-punk.  BijouTerrier nejsou jen kopií slavnějších Horkýže Slíže, jsou samostatnou jednotkou, která umí skloubit humor, mnohdy drsný, s energickou punkrockovou hudbou. Nebudou chybět ani HI-FLY s Otou Husákem.

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

Pořadatelé se rozhodli přispět na dobrou věc

Jejich malý kamarád Honzík potřebuje finanční pomoc a proto bude na JJfestu kasička, kam můžete DOBROVOLNĚ PŘISPĚT . 

Dále festival nabízí pokrytí wifi signálem, bezplatný stanový kemp přímo v areálu. Toiku, či jinou mobilní toaletu zde neuvidíte - splachovací WC a umývárna je k dispozici v kamenné budově v areálu. Stanové městečko bude otevřeno ZDARMA přímo v areálu už v pátek. 

Vstupenky

Vstupenky jsou k dispozici za zvýhodněných 300,- a to v Hospůdce U vodníka do neděle 14.8.2022. 
Na místě pak v den konání akce za 350,- 

Děti do 12 let mají vstup zdarma . 

© 2014-2023 panJosef.cz