Koncerty
Vše co nabízíme

Služby

Naše působnost na plzeňské hudební scéně se neustále rozrůstá, a vy nás často dotazujete různými dotazy na poskytované služby.

Jdem na to
Dozvědět se více
Ahoj! Ve středu máme koncert. Nechtěli byste se stavit a něco napsat?
Stavíme se moc rádi. Můžete nám napsat na guestlist reportéra a fotografa?
Jasná věc! Rádi Vás uvidíme na koncertě a těšíme se na článek!

PR & promo

Budujeme si komunitu na sociálních sítích. Článek bude sdílen napříč všemi platformami a samozřejmě i grafikou ze storieček.
 • Pro kapely

  Na Facebooku nás sleduje přes 7.800 uživatelů. Cílíme na Plzeňský kraj a Váš článek bude jednoduše vidět.
  Zobrazit více >
 • Pro pořadatele

  Na Instagramu nás sleduje přes 700 uživatelů, ale ačkoliv se číslovka může jevit nižší, mnohokrát máme větší dosah ve stories, než na Facebooku.
  Zobrazit více >

Grafické a tiskové práce

Navrhneme, doladíme a vyrobíme cokoliv si budeš přát. Pokud si budeš přát vyloženě umělecké dílo, tak máme kontakty na místní umělce.
 • Návrh a tisk plakátů

  Kontaktujte nás, sdělte nám Vaše představy a my Vám připravíme originální plakát na míru. Pokud budete chtít zprostředkujeme i jeho výrobu.
 • Sociální sítě - úvodky, stories, posty

  Kdo se v dnešní době neprezentuje na sociálních sítích, jakoby nebyl. Připravíme Vám grafiku od návrhu postů, stories, úvodních obrázků, atd.
 • Cover a booklety alb

  Vydali jste s kapelou nové album? Máme kontakty na několik místních umělců, kteří Vám připraví návrh alba dle Vašich představ.
Nezávazně poptat

Dramaturgie hudebních akcí

V kraji se vyznáme. Máme za sebou několik referenčních projektů, na kterých jsme se podíleli. Sníš o festivalu, na kterém by sis rád zahrál? Nebo zoufale sháníš kapely specifického žánru na Tvůj festival? Pomůžeme Ti.
Podívejte se na referenční projekty:
 • Festival na ulici

  Multižánrový festival v ulicích Plzně se koná na konci každého léta. Věnujeme se propagaci akce, dramaturgickému supportu a zajišťujeme festivalu webové stránky.
 • Gambrinus den

  V červnu slaví celá Plzeň den piva Gambrinus. Zajišťujeme Soutěž talentů a do hlavního programu máme možnost přispět dramaturgickou vložkou.
 • DEPOvLETU

  Červencové a srpnové dny zde na nádvoří DEPO2015 patří koncertům a my se věnujeme hudební dramaturgii. Máme za sebou již 3.roky spolupráce.
 • Plzeňská noc

  Plzeňská noc byl skvělý projekt. Dva ročníky jsme se starali o stage managment v klubech Jam a Pohoda.
Nezávazně poptat

Kontaktuj nás

© 2014-2023 panJosef.cz