Přečti si

Články

  info@plzenskekapely.cz
  +420 773 55 14 14

  Prasofest na cestách aneb koncert ve vlaku pro dobrou věc!

  Prasofest, to není jen a pouze festival na Vlčtejně, ale je to i mobilní festival. Nýřanská kapela S.A.S. zahrála opět po nějakém čase ve vlaku pro dobrou věc.

  Autoři


  Přečíst článek

  Zlo z jihu a Absolutní neklid objevili na Festivalu na ulici nové fanoušky!

  Pro nás rozhodně jeden z největších punkových objevů tohoto festivalu. Zlo z jihu, punkový hardrock a Absolutní neklid to ve čtvrtek 25. srpna 2022 rozpálili na stagi u Branky v rámci Festivalu na ulici.
   

  Cocotte Minute na louce u sv. Jiří v Plzni

  V rámci akce Templářský víkend, vystoupila v sobotu 27.8.2022 na louce u sv. Jiří v Plzni i známá nu-metalová formace Cocotte Minute.

  Punkovej mejdan s S.A.S, Stamp out System a Antabus 92

  V pátek 26. srpna 2022 v plzeňském Baru u Kylla vystoupily kapely S.A.S, Stamp out System a Antabus 92.

  Jakpak to vypadalo na Festivalu na ulici od neděle až do středy? Takhle!

  Festival na ulici proběhl ve dnech 19. - 27. srpna 2022. Dění se odehrávalo rovnou na pěti místech a představilo se přes sto uskupení. My jsme se do ulic vydali v neděli až středu a vyposlechli celkem patnáct vystoupení.

  Zakkiss Trio v Zach's pubu v rámci Festivalu na ulici

  Ve středu 24. srpna 2022 jsme si mohli v plzeňském Zach's pubu poslechnout trojlístek skvělých muzikantů pod názvem Zakkiss Trio

  Pilsen Busking Fest otevře své pomyslné brány již tento týden a zaplaví uměním centrum Plzně!

  Hudba, divadlo, cirkus, akrobacie, tanec a mnoho dalšího se v rámci festivalu Pilsen Busking Fest 2022 uskuteční již tento týden od 1. do 4. září v centru města Plzně! Do západočeské metropole se sjedou Ti nejlepší pouliční umělci z celého světa a připravený je i bohatý doprovodný program.

  Kapely, na které si zapaříte i v dešti! Zahájení Festivalu na ulici se vydařilo!

  V pátek 19. srpna 2022 započal plzeňský městský festival. Pro někoho Struny na ulici, pro leckoho Živá ulice… To všechno je Festival na ulici.

  Festival na ulici 2022 začíná již v pátek!!!

  Od pátku 19. do soboty 27. srpna 2022 opět zaplní centrum Plzně multižánrový Festival na ulici. Na pěti hudebních scénách se vystřídá přes 100 kapel a další doprovodný program.

  Již 10. ročník Dřemfestu přivítá po dvou letech Hopes a další skvělé kapely

  Multižánrový hudební festival zaměřený na punk, rock HC a další kombinace těchto hudebních stylů oslaví 10. let na scéně, a to 20. srpna 2022. O tomto festivalu v Třemošné lze hovořit jako o klasice, která k místní letní scéně neodmyslitelně patří.

  © 2014-2023 panJosef.cz