Článek

Na Guinesse v Plzni? Jedině do Zacha, a to společně se Sto zvířat!

Kdo by neměl rád koncerty, navíc pokud jsou ve čtvrtek, a program je skvostný. Ne nadarmo se říká, že čtvrtek je malý pátek. A v tento den 15. září 2022 v Zach's pubu vystoupilo legendární uskupení Sto Zvířat.

Zach's pub, bar se zahrádkou v irském stylu na mě působí tak, že bych uvnitř, ale i na zahrádce, zvládla sedět sama se sebou celou noc, vnímat ty pochmurně krásné zákoutí a za zvuku dopadajícího deště se u točeného Guinesse rejpat ve svých životních postojích a cestách. Ach ta synchronizace.

Ale místo toho mi do toku myšlenek vklouznou přátelé a tornádo s názvem Sto zvířat! Říkám si: "Skvěle! Skáčková nálož od kapely, která funguje už více jak 30 let je skvělé téma, jak strávit čtvrteční večer.

Čekala jsem opravdu dost lidí, ale ten počet, který jsem viděla, mě příjemně překvapil. Hned z kraje nám osazenstvo kapely zasadilo k nohám rytmy s písní Nejkratší cesta

Poté byli fanoušci zásobeni opravdu solidním výběrem a rozpohybovali si je tak, že když kapela vyhlásila pauzu, většina měla problém zastavit si pohupování nohou (já teda určitě).
Po krátké pauze se vrátili, sem tam si zahráli nástrojová sóla a vyšvihli další písně jako třeba Rodinný foto a určitě všem dobře známou klasiku Nikdy nic nebylo.

Příjemná ska partička 9-ti členů hudebně a vlastně i světově známé skupiny si nás jednoduše podávala. A také nám všem posluchačům podsouvali, jak jsme rozkošní, heč!

Večerem mě provázel lahodný mok točeného Guinesse, ale i točená Plzeň od příjemné dámy za barem, a tak, jak jsem si tam postávala jsem si říkala, že bych chtěla, aby tohle trvalo minimálně 8 hodin! Uvnitř baru je hotová invaze cedulí, že by se tam v pohodě dal točit nějaký hospodský seriál pro Anglii. O nabídce lihovin, piva a vzhledu zahrádky nemůže být ani řeč, tak skvěle jsou využity tyto prostory. Cihlové zdi jsou pro moje oči ostatně potěšením kdekoliv a kdykoliv.

Za mě se tenhle večer vydařil a nemám co bych vytkla. Sto zvířat si patrně objednali, aby přestalo pršet, a taky to tak bylo. 

Něco vlastně přece, moje fotky! I přes to, že můj skvělý mobil se mnou v záplavě světel a noci úplně nespolupracuje, poprosila jsem kamaráda Dominika s lepším telefonem, aby mi něco vyfotil. A já tímto vyzývám kohokoliv, kdo vlastní fotoaparát a chtěl by se aktivně podílet na rozvoji projektu PlzeňskéKapely.cz, ať se mnou sem tam zajde na koncert, já napíši, on nafotí. Můžeme se bavit, nebavit a nebo být dvojka jakou svět neviděl. Je to na tobě! Pro více info se mi ozvi.

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

© 2014-2023 panJosef.cz