Přečti si

Články

  info@plzenskekapely.cz
  +420 773 55 14 14

  Do Řady!, Bohužel, Presumpce Neviny a Indiánská Rezervace vystoupili v Divadle pod Lampou

  V sobotu 18. února 2023 nás po pracovním týdnu očekávala odměna v podobě vystoupení čtyř punkových kapel. Do Divadla pod lampou si udělali výlet Do Řady!. Zahráli s kapelami Presumpce neviny, Indiánská rezervace a Bohužel v rámci akce nazvané Únorové pití!

  Autoři


  Přečíst článek

  Úmrtí Sida fest 2023

  V sobotu 4. února 2023 se v plzeňském baru U Kylla odehrál tradiční punkový festival Úmrtí Sida fest 2023!

  Kam vyrazit za muzikou v únoru 2023 podle Jitky Kuncové!

  Obava ze suchého únoru? S naším přehledem nepřichází v úvahu! Ačkoliv má únor pouhých 28 dnů, na kulturu v Plzni či v Plzeňském kraji to určitě nemá vliv. Oproti lednu bude koncertů mnohem více. Pojďme si jich tedy několik představit.

  Kapely Paheyl, Infarkt a Bradavice v sobotu vystoupily na Tachovské!

  V sobotu 13. ledna 2023 vystoupily v plzeňské Hospodě Tachovská kapely Paheyl, Infarkt a Bradavice.

  Pirates of the Pubs + Happy Ol' McWeasel v Divadle pod lampou

  Třináctý leden 2023 se i přesto, že byl zrovna pátek, stal šťastným dnem. V našem Divadle pod lampou totiž zahájila svou jednovíkendovou tour po českých městech celtic punková dvojice. Na pozvání budějovických Pirates of the Pubs kývla legenda ze Slovinska Happy Ol’ McWeasel.

  Festival Mighty Sounds se blíží a vstupenky třetí vlny pomalu docházejí!

  Od 1.1.2023 je spuštěna již 3. vlna vstupenek. Už jednou jsme si probrali kapely, které oznamovali do programu pořadatelé pro rok 2023. Pojďme si je omrknout ještě jednou a rovnou si představit i ostatní kapely. Věřím, že nejvíce příznivce tohoto festivalu nalákali hned z kraje kapely jako je Rancid, The Interrupters a The Toasters. Článek jsme o nich psali zde.

  Tříkrálpunk v Divadle pod Lampou

  V pátek 6. ledna 2023 v Divadle pod lampou proběhl koncert kapel P.V.A., Flaška Visočini a Rough Religion.

  Kam vyrazit za muzikou v lednu 2023 podle Jitky Kuncové!

  Mám pro Vás tipy na lednové koncerty 2023 v okolí Plzně. Snad jste si užili vánoce jako já - s plným břichem řízků, bramborového salátu a cukroví, takže s pocitem chodící velryby. Tak vám přeji za celou redakci do nového roku hudby alespoň trochu a možná i více.

  V plzeňském Parlamentu proběhl již 5. ročník Lemmyfest!

  Již pátým rokem se 28. prosince 2022 otevřely dveře plzeňského Parlamentu pro návštěvníky Lemmyfestu, který se koná k uctění památky světoznámé metalové legendy Lemmyho Kilmistera. 

  Boží hod s V3Ska a Sensimilium v Divadle pod Lampou!

  Dne 25. prosince proběhl již tradiční mejdan v Divadle pod lampou. Boží hod jsme mohli s V3Skou slavit již jedenáctým rokem.

  © 2014-2023 panJosef.cz