Přečti si

Články

  info@plzenskekapely.cz
  +420 773 55 14 14

  Slobodná Európa rozhýbala Divadlo pod Lampou!

  Od vydání alba Trojka skupiny Slobodná Európa uplynulo už dvacet let. Jako oslava těchto kulatin probíhá tour o devíti štacích a Divadlo pod Lampou hostilo jednu z nich v sobotu 17. března 2023.

  Autoři


  Přečíst článek

  St. Patrick's party v Anděl Music Bar!

  V náročném pracovním týdnu vždycky přijde vhod nějaké rozptýlení. Tuto středu 15. března 2023 se k němu v Anděl music baru vyskytla skvělá příležitost, kdy zde v rámci St.Patrick's Party zahráli The Cloverhearts, Cheers! a Foggy Dude. A tenhle trojlístek rozhodně stál za risk čtvrteční únavy. 

  Trautenberk pokřtili album Vzpoura Kanců společně s Cocotte Minute v plzeňské Šeříkovce!

  V sobotu 10. března 2023 proběhl křest nového alba Vzpoura kanců od kapely Trautenberk. Jako hosté a zároveň kmotři alba přijeli zahrát Cocotte Minute.

  Kapela Poletíme? vystoupí v Divadle pod Lampou 3. března 2023!

  V pátek 3. března 2023 přijede do plzeňského klubu Divadlo pod lampou skupina dobře vypadajících mužů - Poletíme? Nemáte ještě plán pro dnešní večer? My už ano

   

  Skavare oslavili sedmnácté narozeniny společně s MDK Band a dalšími kapelami!

  V sobotu 25. března 2023 oslavili Skavare již sedmnácté narozeniny kapely. My z redakce, MDK Band, Beer Beer Orchestra a Pivo zdarma! jsme u této velké události byli s nimi.

  Baloňák, V3ska a Yaxetopeesche vystoupili v plzeňském klubu Bílej Medvěd!

  V pátek 24. února 2023 nabídl klub Bílej Medvěd vystoupení kapel Baloňák, V3ska, Yaxetopeesche.

  Black metalový večírek zahraničních kapel v plzeňském Parlamentu

  V rámci turné Tuilfsrijtt over Europe 2023 dorazily ve středu 22. února 2023 kapely Drudensang, Total Hate Whiskey Ritual a Amystery a společně vystoupily v plzeňském klubu Parlament.

  Když domácí psychedelie protne cesty s rakouskou scénou!

  Madhouse Express společně s Hypnotic Floor navštíví Plzeň, Prahu, Brno a Bratislavu v rámci February Psychedelic Experience Tour, která se uskuteční 22. – 25. února 2023.

  Do Řady!, Bohužel, Presumpce Neviny a Indiánská Rezervace vystoupili v Divadle pod Lampou

  V sobotu 18. února 2023 nás po pracovním týdnu očekávala odměna v podobě vystoupení čtyř punkových kapel. Do Divadla pod lampou si udělali výlet Do Řady!. Zahráli s kapelami Presumpce neviny, Indiánská rezervace a Bohužel v rámci akce nazvané Únorové pití!

  Úmrtí Sida fest 2023

  V sobotu 4. února 2023 se v plzeňském baru U Kylla odehrál tradiční punkový festival Úmrtí Sida fest 2023!

  © 2014-2023 panJosef.cz