Článek

Trautenberk pokřtili album Vzpoura Kanců společně s Cocotte Minute v plzeňské Šeříkovce!

V sobotu 10. března 2023 proběhl křest nového alba Vzpoura kanců od kapely Trautenberk. Jako hosté a zároveň kmotři alba přijeli zahrát Cocotte Minute.

Trautenberk / Foto: Martin Hanáček

Fanoušci Trautenberku byli po dvou odkladech konečně odměněni svým koncertem v Plzni. Kapela zamířila do místní Šeříkovky, kde představila své aktuální album s názvem "Vzpoura kanců". Album se těšilo velkému zájmu a několik dní před koncertem bylo vydáno také na vinylu. Kapela si proto neodpustila jeho pokřtění na místě, což fanoušky velmi potěšilo.

Koncert byl plný energie a fanoušci si užívali nejen nové skladby, ale také starší hity kapely. Kmotrem pokřtění se stal Martin Zeller z kapely Cocotte Minute, kteří Trautenberku předskakovali. Spolupráce mezi kapelami se ukázala být velmi úspěšnou a fanoušci byli spokojeni s oběma vystoupeními.

Cocotte Minute sami vydali nové album s názvem "Řeka", které vyšlo v říjnu 2022. Kapela se na novém albu zaměřila na více experimentální zvuky a nové nápady. Album bylo také dobře přijato fanoušky a kritiky.

Celý večer byl velkým úspěchem a fanoušci Trautenberku doufají, že se kapela brzy vrátí na další koncert do Plzně. Prohlédněte si fotoreport.

+ 62 fotek
© 2014-2023 panJosef.cz