Přečti si

Články

  info@plzenskekapely.cz
  +420 773 55 14 14

  V plzeňském Parlamentu proběhl již 5. ročník Lemmyfest!

  Již pátým rokem se 28. prosince 2022 otevřely dveře plzeňského Parlamentu pro návštěvníky Lemmyfestu, který se koná k uctění památky světoznámé metalové legendy Lemmyho Kilmistera. 

  Autoři


  Přečíst článek

  Boží hod s V3Ska a Sensimilium v Divadle pod Lampou!

  Dne 25. prosince proběhl již tradiční mejdan v Divadle pod lampou. Boží hod jsme mohli s V3Skou slavit již jedenáctým rokem.

  Vánočák 2022 ve Strašicích s překvapením! Vrátí se na scénu legendární Skaff?

  Hned den po Štědrém dni - 25. prosince 2022 vystoupili ve Strašicích v PDA kapely Sex Deviants, Utřela slzu, Stars Are So Far, Petr a písně z Brd a k tomu ještě jedna bonusová kulturní vložka - vzpomínkový koncert Skaff.

  ANKETA: 92% Plzeňanů je s kulturní nabídkou ve městě spokojeno, ocenili by však kvalitní koncertní sál

  Město Plzeň prostřednictvím veřejného průzkumu zjišťovalo, jak jsou jeho obyvatelé spokojeni s kulturní nabídkou

  Znouzectnost a Jarda po třiceti letech na jednom pódiu!

  Dne 14. prosince 2022 se v plzeňském Divadle pod Lampou konala téměř stejná akce jako před třiceti lety. Vystoupila zde kultovní punk-rocková trojice z Plzně Znouzectnost společně s kapelou Jarda.

  Vánoční ZLLO s Cocotte Minute v plzeňském Divadle pod Lampou!

  V sobotu 10. prosince 2022 zavítali do Divadla pod lampou Cocotte Minute, kteří slibovali !Vánoční ZLLO pro Plzeň svým vystoupením. Koncert uzavřel poslední turné roku 2022. CM s sebou přivezli i nový singl Řeka.

  Anteater a Atomic (DE) společně v Moskytu!

  V pátek 16. prosince se domažlickým klubem Moskyto rozezvučí ostré kytary! Koncert zde bude mít pražská kapela Anteater a němečtí Atomic.

  Debutový singl Colors vydává plzeňská zpěvačka TEZA

  Na sólovou dráhu se prvním singlem Colors vydává zpěvačka a hudebnice Tereza Lavičková aka TEZA z dream popového dua teepee. TEZA se otevřeně hlásí k feminismu i své sexuální orientaci.

  Kam vyrazit za muzikou v prosinci 2022 podle Jitky Kuncové!

  Připravila jsem pro vás v pořadí již třetí přehled tipů kam vyrazit na koncerty. Možná bych to už mohla oslavit. Vzhledem k blížícím se Vánocům, pokud nevíte co by, může vstupenka na nějaký koncert z těchto tipů být i tipem na dárek. Samozřejmě, že s ani blížícími se Vánoci, kapely neodkládají svoje kouzelnické nástroje.
   

  V sobotu se uskutečnil festival ska a reggae - Skandál!

  V sobotu 26. listopadu 2022 se podařilo uskutečnit již třetí ročník festivalu Skandál. Festival se konal ve velmi zajímavě řešeném prostoru v baru U Kylla v Resslově ulici v Plzni. 

  © 2014-2023 panJosef.cz