Článek

Utřela slzu a Rambanbám vystoupili v klubu Bílej Medvěd!

Páteční večer 21. dubna 2023 zval ku skapunkovému hlasu kytar do plzeňského klubu Bílej Medvěd na hudební skupiny Utřela slzu a Rambanbám. Komorní začátek akce byl sice posunut, ale na atmosféře večera to vůbec neubíralo. 

Utřela slzu

Utřela Slzu / Foto: Martin Hanáček

Předskupina Utřela slzu to rozjela songem Nechceš mi dát a zvědavé zraky se upíraly na podium, i když se držely poněkud v zadní straně sálu. Kluci pokračovali písněmi jako Zdravotní sestřička, peckou Pár vět, Toaletní papír aj. V průběhu koncertu fanynky zapojily do akce své podprsenky, které klukům pověsily z legrace na mikrofony, a za to je pak pánové odměnili podpisy. Z obecenstva dostal šanci nadějný kytarista David Šmuhař z kapely Bohužel a zazpíval si s nimi známou píseň od Starých pušek s názvem Hallo, jež byla podána spíše akusticky.

+ 14 fotek

Rambanbám

Rambanbám / Foto: Martin Hanáček

Po pauze přišli na řadu Rambanbám, ale jak my lidově říkáme “Ramboši”. Nedávno přišel do kapely akordeonista Pepa, který nyní působí za Standu i jako doprovodný zpěvák, průvodce koncertem a komik. Hned na začátek o sobě dali vědět songem Hubert, hlediště se zaplnilo a show začala. Perfektně to šlapalo, skupina si vystoupení moc užívala a prokládala ho vtipnými hláškami.  Při hitovkách jako jsou Copa je tuto, Šukodlak, Babeta a Marie snad šlápli do pedálů ještě víc a na stejnojmennou píseň Rambanbám se rozjel i super kotel. Nakonec si vysloužili i zasloužený obří potlesk. 

+ 25 fotek

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

© 2014-2023 panJosef.cz