Článek

Absolutní neklid se chystají udělat neklidný koncert v Divadle pod Lampou

Dvojkoncert dvou oblíbených hudebních skupin – Absolutní neklid a Řeka – přijíždí do Plzně. Tato hudební událost se uskuteční ve čtvrtek 27. dubna 2023 od 20:00 hodin v Divadle pod lampou.

Jde o první letošní vystoupení těchto kapel v Plzni, kde se divákům představí nejprve Řeka a poté vystoupí Absolutní neklid. Vstupenky na akci jsou již k dostání v předprodeji.

Absolutní neklid je plzeňská alternativní kapela, která se skládá ze šesti členů: Pavla Forejta (zpěv), Roberta Šmůly (baskytara), Bohumila Diblíka (kytara), Romana Sochora (kytara), Petra Šmiřáka (syntetizátor) a Davida Harvana (bicí). Vznikla v roce 2020 a hraje pouze vlastní skladby. Kapela kombinuje různé hudební styly, což odráží její alternativní charakter. Absolutní neklid již vydali singly Vlny, Pocit II., Drak a Radyně.

Společně s Absolutním neklidem na koncertě vystoupí pražská indie-rocková skupina Řeka. Tato dvojice kapel se nejen spojila na koncertech což je skvělé. Další zajímavostí je, že Absolutní neklid nedávno navázal spolupráci i s legendární kapelou Prouza.

Nenechte si ujít jedinečný zážitek z dvojkoncertu Absolutního neklidu a Řeky, který slibuje být slibným večerem plným energie, vášně a dobré hudby. Přijďte podpořit českou alternativní hudební scénu a užijte si nezapomenutelný večer v Divadle pod lampou!

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

© 2014-2023 panJosef.cz