Přečti si

Články

  info@plzenskekapely.cz
  +420 773 55 14 14

  Anteater a Atomic (DE) společně v Moskytu!

  V pátek 16. prosince se domažlickým klubem Moskyto rozezvučí ostré kytary! Koncert zde bude mít pražská kapela Anteater a němečtí Atomic.

  Autoři


  Přečíst článek

  Debutový singl Colors vydává plzeňská zpěvačka TEZA

  Na sólovou dráhu se prvním singlem Colors vydává zpěvačka a hudebnice Tereza Lavičková aka TEZA z dream popového dua teepee. TEZA se otevřeně hlásí k feminismu i své sexuální orientaci.

  Kam vyrazit za muzikou v prosinci 2022 podle Jitky Kuncové!

  Připravila jsem pro vás v pořadí již třetí přehled tipů kam vyrazit na koncerty. Možná bych to už mohla oslavit. Vzhledem k blížícím se Vánocům, pokud nevíte co by, může vstupenka na nějaký koncert z těchto tipů být i tipem na dárek. Samozřejmě, že s ani blížícími se Vánoci, kapely neodkládají svoje kouzelnické nástroje.
   

  V sobotu se uskutečnil festival ska a reggae - Skandál!

  V sobotu 26. listopadu 2022 se podařilo uskutečnit již třetí ročník festivalu Skandál. Festival se konal ve velmi zajímavě řešeném prostoru v baru U Kylla v Resslově ulici v Plzni. 

  Rambanbám a V3Ska zahráli ve Stříbře!

  V sobotu 26. listopadu 2022 se v Coctail baru Beseda ve Stříbře uskutečnil koncert dvou ska kapel z Plzeňského kraje - Rambanbám a V3Ska.

  Headliner Metalfestu bude Powerwolf! Navštívili jsme jejich koncert v Praze!

  Jedním z již potvrzených headlinerů na Metalfestu jsou němečtí Powerwolf – a právě ti dorazili v doprovodu kapel DragonForce a Warkings v rámci svého turné 13. listopadu 2022 do Fortuna areny v Praze…

  Záviš a Vráťa Hošek zahráli ve středu v Hifáči!

  Dne 16. listopadu 2022 v plzeňském HiFi clubu vystoupili umělci Vráťa Hošek a Záviš na oslavu dvaceti let hasičského sboru Košutka Plzeň.

  Wotazník a zakázanÝovoce v sobotu zahráli v Divadle pod Lampou

  zakázanÝovoce je aktuálně na turné k albu Živák! spolu s kapelou Wotazník. Šňůra čítá dvanáct zastávek, plzeňská připadla na sobotu 5. listopadu 2022. Kapely se vrátily do Divadla pod Lampou skoro přesně do roka a do dne a předvedli opět zajímavou show.

  Kam vyrazit za muzikou v listopadu 2022 podle Jitky Kuncové!

  V průběhu měsíce navštíví Plzeň například Staré Pušky, Proti Směru, Vojtaano, Prago Union, zakázanÝovoce nebo Gaia Mesiah! Začal nám listopad a říkáme si, že tím tedy nastává pravý čas, dát vám naše tipy, kam vyrazit do města za hudbou v měsíci listopad. Ačkoliv listí už opadává až za chvilku opadá úplně, koncerty pokračují dále!

  Mezinárodní kapela Bottled Fish míří do Plzně s novým singlem Covenant!

  Bottled Fish, v Praze usazená mezinárodní indie - rocková kapela, přijíždí 5. listopadu 2022 do plzeňského prostoru MōōVEMENT, kde představí i novinku Covenant z připravovaného alba Dreams Lie.

  © 2014-2023 panJosef.cz