Přečti si

Články

  info@plzenskekapely.cz
  +420 773 55 14 14

  Sraz Vyvrhells 15.3.2014

  Je sobota 15. března, okolo 17 hodiny a já lezu ven z vany, oblékám se a kotálim se k sestře domů, kde nás má vyzvednout Velkej Ječmen a vyrážíme směr "Nejřany". Kousek za Nýřanama se v bývalým hostinci Na Pankráci koná oslava Hemrovo a Čerpadlovo narozenin, podepsaná jako SRAZ VYVRHELLS.

  Autoři


  Přečíst článek

  Dracu Juicy oslavili 5 let působení

  V sobotu 16. listopadu se cheznovický klub Triana otřásal v základech až do pozdních nočních hodin. Na narozeninové akci kapely Dracu Juicy, oslavující 5 let svého působení, zahrály K.N.V. a také rokycanská kapela Provokace bez Legrace.

  Punkopardy 30.3.2013

  V sobotu 30. března se v Rokycanech konal zajímavý hudební večírek. V hospůdce u Pardála zahrály kapely Sex Deviants, Provokace bez Legrace a Straight Out(CHE) až z dalekého Švýcarska. V hospůdce je postavené nové podium, které by sice mohlo být o nějaký ten metr větší, ale účel splňuje. Navíc je hospůdka umístěna prakticky v centru města a na náměstí (třeba k bankomatu) je to opravdu jen pár kroků.

  Punk in Jam 8.3.2014

  Minulou sobotu jste mohli navštívit akci s názvem Punk in Jam. Na akci do známého hudebního klubu si našlo cestu kolem 50 návštěvníků. Akce se konala v duchu hudebních novinek.

  Dilemma in Cinema

  Rozhovor s Dilemma in Cinema.

  © 2014-2023 panJosef.cz