Přečti si

Články

  info@plzenskekapely.cz
  +420 773 55 14 14

  V sobotu se uskutečnil festival ska a reggae - Skandál!

  V sobotu 26. listopadu 2022 se podařilo uskutečnit již třetí ročník festivalu Skandál. Festival se konal ve velmi zajímavě řešeném prostoru v baru U Kylla v Resslově ulici v Plzni. 

  Autoři


  Přečíst článek

  Rambanbám a V3Ska zahráli ve Stříbře!

  V sobotu 26. listopadu 2022 se v Coctail baru Beseda ve Stříbře uskutečnil koncert dvou ska kapel z Plzeňského kraje - Rambanbám a V3Ska.

  Headliner Metalfestu bude Powerwolf! Navštívili jsme jejich koncert v Praze!

  Jedním z již potvrzených headlinerů na Metalfestu jsou němečtí Powerwolf – a právě ti dorazili v doprovodu kapel DragonForce a Warkings v rámci svého turné 13. listopadu 2022 do Fortuna areny v Praze…

  Záviš a Vráťa Hošek zahráli ve středu v Hifáči!

  Dne 16. listopadu 2022 v plzeňském HiFi clubu vystoupili umělci Vráťa Hošek a Záviš na oslavu dvaceti let hasičského sboru Košutka Plzeň.

  Wotazník a zakázanÝovoce v sobotu zahráli v Divadle pod Lampou

  zakázanÝovoce je aktuálně na turné k albu Živák! spolu s kapelou Wotazník. Šňůra čítá dvanáct zastávek, plzeňská připadla na sobotu 5. listopadu 2022. Kapely se vrátily do Divadla pod Lampou skoro přesně do roka a do dne a předvedli opět zajímavou show.

  Kam vyrazit za muzikou v listopadu 2022 podle Jitky Kuncové!

  V průběhu měsíce navštíví Plzeň například Staré Pušky, Proti Směru, Vojtaano, Prago Union, zakázanÝovoce nebo Gaia Mesiah! Začal nám listopad a říkáme si, že tím tedy nastává pravý čas, dát vám naše tipy, kam vyrazit do města za hudbou v měsíci listopad. Ačkoliv listí už opadává až za chvilku opadá úplně, koncerty pokračují dále!

  Mezinárodní kapela Bottled Fish míří do Plzně s novým singlem Covenant!

  Bottled Fish, v Praze usazená mezinárodní indie - rocková kapela, přijíždí 5. listopadu 2022 do plzeňského prostoru MōōVEMENT, kde představí i novinku Covenant z připravovaného alba Dreams Lie.

  zakázanÝovoce přijede s albem Živák! do Divadla pod Lampou již tuto sobotu!

  Dvouleté odkládání koncertů kvůli covidové pandemii je snad už zažehnáno a proto se kapela zakázanÝovoce rozhodla vyjet na nabité podzimní turné. To dostalo název po novém albu „Živák!“, které vyšlo začátkem léta. Plzeňská zastávka se chystá již tuto sobotu 5. listopadu 2022 v Divadle pod Lampou!

  Kapely MDK Band a Rambanbám rozhýbaly Anděl Music Bar v rytmu ska!

  V pátek 28. října se v plzeňském Anděl Music Baru konala pořádně nadupaná skáčková show. Vystoupily skupiny Rambanbám a MDK Band, celým názvem Mladý Dynamický Kolektiv Band. Ta tímto koncertem zahájila svůj comeback na scénu po dlouhých 10 letech.

  Irské halloweenské peklo v Divadle pod lampou!

  V sobotu jsme si s pár známými vyrazili užít dlouho očekávanou irskou halloweenskou párty do Divadla pod lampou.

  © 2014-2023 panJosef.cz