Přečti si

Články

  info@plzenskekapely.cz
  +420 773 55 14 14

  DEPOvLETU: koncert vítězů Artist Academy - Nevergreen a Decode

  V úterý 26. července 2022 vystoupili od 20h vítězové workshopu DEPOvLETU Artist Academy. Byli jimi plzeňští rockoví Nevergreen a Decode.

  Autoři


  Přečíst článek

  Třetí ročník DEPOvLETU je v plném proudu

  Dne 20. července 2022 odstartovalo již tradiční DEPOvLETU a započalo 3. ročník. Takto to vypadalo na prvních třech koncertních dnech.

  Startuje festival DEPOvLETU. Do Plzně přiveze neokoukané hudební projekty

  Posledních deset červencových dní bude nádvoří kulturní a kreativní zóny DEPO2015 patřit hudebnímu festivalu DEPOvLETU. Letošní třetí ročník proběhne v termínu 20. až 30. července a přinese hned několik novinek.

  Konec prázdnin bude opět patřit Festivalu na ulici

  Ve dnech 19. až 27. srpna 2022 opět oživí centrum města Festival na ulici. Tradiční multižánrový festival přinese návštěvníkům více než stovku koncertů, zajímavé hudební projekty a bohatý doprovodný program.

  Anděl v pasti, p/\st v Andělu

  P/\st, experimentální industriální rapový projekt, energie do uší bijících železných basových strun zahrál ve středu 8. 6. 2022 v Anděl music baru.
   

  V Depu se bude rest:artovat kultura

  Kreativní prostor DEPO 2015 zve na setkání promotérů a organizátorů nezávislých festivalů, pořadatelů koncertů a zástupců kapel a dalších uměleckých skupin z oblasti živé kultury dne 8. dubna. Proběhnou také vzdělávací workshopy. Zúčastní se i pořadatelé z Bavorska. Akci zakončí koncert St. Johnny. Celá akce bude zdarma.

  Dirty Old Dogs nechají shořet plzeňské nebe

  Olomoučtí zadumaní rockeři Dirty Old Dogs přiváží do Plzně svou nejnovější desku Let's Burn Heaven Again. Charismatický hlas frontmana Tomma Prochazky rozezní Anděl Music Bar 6. dubna. Jako předkapela vystoupí v rámci své klubové premiéry plzeňská progressive rocková kapela Her Nature.

  Nominantka na Ceny Anděl Beata Hlavenková představí v Andělu nový klip

  Videoklip Zahrada, již druhý z aktuálního alba Žijutě, vydává skladatelka, zpěvačka, pianistka,
  aranžérka a producentka Beata Hlavenková, nominovaná za Žijutě na dvě Ceny Anděl 2021. Nové video představí tuto středu 23. března během svého koncertu v Anděl Music Baru. V Plzni ji doprovodí kytarista Patrick Karpentski, který je známý z kapel Toxique či Lake Malawi.

  Acid Row vydávají vampirický love song!

  Stoner-rocková kapela Acid Row upozorňuje druhým singlem s názvem No Church on Sunday na připravované album Afterglow. Jedenáctiminutová mantrická skladba je dle slov muzikantů „druhým jezdcem apokalypsy” slibovaného druhého studiového počinu. Pro kostru klipu zvolili úryvky filmu Vampyr dánského kultovního režiséra Carla Theodora Dreyera z roku 1932. Produkce a mixu nahrávky se ujal bývalý bubeník skupiny Venca Zlo z Rail Way Production, masteringu Michal 'Amák' Šťastný z Golden Hive Studio.

  © 2014-2023 panJosef.cz