Článek

SPS a S.N.A.D. v Bílej Medvěd v rámci JSME V HAJZLU TOUR 2022

V pátek 14. října 2022 do prostor Bílej Medvěd v Plzni dorazila punková kapela SPS z Prahy. Tato kapela je známá všem, kdo se trochu pohybuje v tvrdší muzice. Koncert se konal v rámci třetí zastávky JSME V HAJZLU TOUR, která probíhá na počest třiceti let jejich první a naprosto zásadní desky Jsme v hajzlu.

S.N.A.D.

foto: Martin Hanáček

Jako předkapela velice důstojně posloužila punková skupina S.N.A.D. pocházející z obce Pchery. Ta dokázala už během prvních písní rozpohybovat nemalé množství návštěvníků a ukázat, že se za svých 25 let existence stihla perfektně vyhrát. S.N.A.D. sklidili solidní úspěch a fanoušci je nakonec nechtěli ani pustit z pódia. Bylo načase, ale už uvolnit místo pro hvězdy večera. 

SPS

foto: Martin Hanáček

Po krátké pauze přišel čas na vyvrcholení celého večera. Hned při prvním hrábnutí do strun Zdeňkovo kytary se celý prostor pod pódiem zaplnil nedočkavými návštěvníky a SPSka to mohli pořádně rozjet. Velkou část koncertního playlistu tvořily songy z již zmiňované desky Jsme v hajzlu, jako třeba Exhalace, Chaos, Černá ruka nebo Jsi zlej, ale byla možnost slyšet i spoustu novějších písní. Během celého koncertu probíhalo divoké pogo, fanoušci kapelu hlasitě vokálně doprovázeli a dělo se všechno, co se na každé správné punkové akci dít má. 

Celý koncert se povedl na výbornou a návštěvnost byla odhadem velmi slušná. Pihou na kráse byla snad jen nabídka piva, která představovala pouze Staropramen deset a navíc za celkem dost nastřelenou cenu, ale to se dalo přetrpět. 

+ 38 fotek

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

© 2014-2023 panJosef.cz