Článek

Kam vyrazit za muzikou v říjnu 2022 podle Jitky Kuncové!

Při koupi vstupenky na blížící se koncert Starých pušek, který se bude konat v listopadu v Divadle pod lampou mě napadlo, co vlastně ty koncerty říjnové? 

Shrnula jsem pro vás, jaké koncerty můžeme v nadcházejících dobách očekávat.

V pátek 7. října až 8. října 2022 bude probíhat v místech Plzeňského Prazdroje každoroční Pilsner Fest! Program nabízí kapely jako je Jelen, Pokáč, X-Cover a další.

Ve stejný den (v sobotu 8. října 2022) se také můžeme těšit na koncert pořádaný v sokolovně v Kožlanech (nedaleko Kralovic). Dorazí Nežfaleš a Supertesla! A u toho chcete být. Pokud se Vám nechce mimo Plzeň, v tento den  bude v KD Šeříkovka v Plzni, ale například také Vypsaná Fixa.

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

Následující víkend v pátek 14. října přijede do Plzně SPS! Vystoupí v klubu Bílej Medvěd a oslaví 30 let od vydání první desky s názvem Jsme v hajzlu.

V sobotu 22. října 2022 se já osobně těším na skáčko v podání Fast Food Orchestra v Divadle pod lampou.

Pro ty, kteří by chtěli zabloudit o tomto víkendu kousek za Plzeň bude v Rokycanech skapunkový večírek, a to v Hospůdce u Pardála, kde vystoupí kapely Volant, Nízká úroveň, Brajgl, Stamp out system.

A v závěru měsíce se blíží Halloween! Jak už bývá v Plzni zvykem, v sobotu 29. října 2022 se bude v Divadle pod lampou pořádat IRISH HALLOWEEN PARTY, a to s kapelami The Cloverheats, Cheers! a The Special Bombs!

Plzeň, ale nežije pouze o víkendu. V pondělí 10. října 2022 zahraje v Moving Station na Jižním předměstí v Plzni V3SKA v rámci Dnů pro duševní zdraví. A pokud Vás ani tohle nepřesvědčilo, tento den přijede do Šeříkovky také hard-rocková skupina z Finska nesoucí název Lordi!

Dalším tipem pro měsíc je koncert punkové skupiny, která určitě zásadně ovlivnila životy spoustu punkerů s názvem Visací zámek, kteří zahrají v KD Šeříkovka ve čtvrtek 27. října 2022.

Posledním tipem tohoto sdělení je návrat ska-rockové kapely MDK band. Večer v Anděl Music Bar slibuje nostalgii původní kapely, bubeníka, kterému je pouhých 14 let a předvádí nevídané rytmické umění. Kapelu doplní známé uskupení Rambanbám. Událost zde.

Dejte vědět na jaký koncert ze seznamu se chystáte Vy, a který mi případně unikl!

© 2014-2023 panJosef.cz