Článek

Bratislavská skupina Polemic přivezla do Plzně nálož ska!

V pátek 16. září 2022 se v Plzni v Leháru uskutečnil koncert bratislavské ska skupiny Polemic

Podmanivými tóny se snažili setřást z lidí ztuhlost vzhledem k aktuálnímu počasí a vcelku se jim to dařilo. Polemic skladbami rozezpívávali dav a svoje pohyby z pódia přenášeli rovnou na  fanoušky.

Svoje vystoupení zahájili písní Tancuj, a v průběhu představili 2 měsíce starou novinku s názvem ŠTRAMÁK, na kterém se podílel i Matěj Ruppert. Dále zaznělo něco co bych nečekala, a to cover od skupiny Bad Manners s názvem písně Sally Brown. To moc potěšilo! Za zmínku musím také uvést, že tihle slovenští ska kluci dělali například předskokana i jedné mé oblíbené kapele, a to španělské kapele SKA-P.

Být milovnící léta a moct jít na bar, a na pláž přímo ve městě, určitě bych radostí nadskakovala.

Léto už je skoro pryč, takže prostor, kde koncert byl, působil jako by jste si z pláže odskočili vedle na zahradu. Fajn atmosféru upravili i rozpálené svíčky se stylovým dřevěným barem a milou obsluhou.

Moc nevidím využití přes zbytek roku, což možná pořadatelé v plánu ani nemají, ale v létě zajít na nějaký super program, kterým nás pravidelně zásobují, užiji si to o kousek víc než být skoro na podzim jen krok od pláže.

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

© 2014-2023 panJosef.cz