Přečti si

Články

  info@plzenskekapely.cz
  +420 773 55 14 14

  REPORT: Pořad Reprák oslavil své první narozeniny

  V pátek 30.5.2014 jsme navštívili plzeňský bar Bílej Medvěd, kde se odehrával druhý ročník Reprák festu při příležitosti prvních narozenin tohoto uskupení.

  Autoři


  Přečíst článek

  ROZHOVOR: Bijolit - postříkat a zahubit

  S punk-rockovou kapelou Bijolit se znám již tři roky a byla jsem tedy velmi nadšená, když jsem s nimi 17.5.2014 mohla udělat rozhovor na jejich koncertě v klatovském klubu U Košile.

  REPORT: Stars Are So Far pokřtili desku

  Od akce s názvem Festlegrace vol.1 uplynul už nějaký čas a my jsme s kolegyní fotografkou 31.května navštívili rokycanskou hospůdku u Pardála.

  REPORT: The WetFox a místní punks zahráli v Kalikováku

  Velice rád chodím na koncerty a čas od času zajdu i na akce, které mne ani tak nelákají složením kapel, jako spíše poznáním něčeho nového. V bývalé budově Kalikovského mlýna, kde je momentálně kromě restaurace a nějakého toho sportovního centra i hudební klub, se konalo vystoupení několika místních kvalit z plzeňska. Dne 24.5.2014 zahrály kapely Košutka Hills, Bradavice, klatovští S.V.Z. a zlínští rock'n'rolloví The WetFox.

  ROZHOVOR: Mucha - spousta divných otázek a odpovědí

  Zhruba před měsícem, 25. dubna jsem měl možnost navštívit koncert Muchy - kapely, která za dobu své dvouleté existence dokázala nasbírat spousty fanoušků, kteří ji pak pomocí serveru Hithit.cz pomohli vydat album Slovácká epopej. Dostal jsem příjemnou možnost si popovídat s hlavní hvězdou této formace Nikolou Muchovou a zakladatelem Martinem Evženem Kyšperským. Rozhovor se nesl ve velmi přátelském duchu, hodně jsme se u toho zasmáli, a jelikož Vás o to nechci připravit, pokusím se rozhovor uvést co nejvíce autenticky.

  REPORT: KOHN na Májové oslavě

  Letošní Májová oslava se odehrávala jako každoročně 30.4.2014 na Čampuli v Tlučné. U hospody Saloonzde k poslechu zahrála kapela KOHN.

  REPORT: Žádnej Strach v Rock Impuls

  Dne 17.5.2014 jsme s partou kamarádů od Rokycan vyrazili do nově otevřeného plzeňského klubu Rock Impuls.

  REPORT: Tanit a Paradox v Merlinu

  Dne 30. dubna 2014 jsme kolem deváté hodiny večer s kolegyní zavítaly do klubu Merlin na Košutce. Vystoupily zde kapely Tanit a Paradox. Hned co jsme si objednaly pití se za našimi zády rozezněly první tóny skupiny Tanit. Netrvalo dlouho a nejen na pódiu to neskutečně ožilo, jelikož se do příchozích návštěvníků rychle vlévala atmosféra.

  REPORT: Kasíno is Open

  V sobotu 3.5.2014 se znovu po dlouhé době otevřely brány rokycanského rockového klubu U Pupa (většina lidí zná pod starým názvem Kasíno). Vystoupily zde skupiny z Rokycan a okolí - Indiánská rezervace, Nízká úroveň, Budulínek a Vapid.

  ROZHOVOR: Fiasko - to rozhodně nečekejte!

  S punk-rockovou kapelou Fiasko, čtyř člennou bandou od Klatov, jsme udělali rozhovor po jejich vystoupení v plzeňském Jamu dne 9.4.2014.

  © 2014-2023 panJosef.cz