Přečti si

Články

  info@plzenskekapely.cz
  +420 773 55 14 14

  REPORT: Tanit a Paradox v Merlinu

  Dne 30. dubna 2014 jsme kolem deváté hodiny večer s kolegyní zavítaly do klubu Merlin na Košutce. Vystoupily zde kapely Tanit a Paradox. Hned co jsme si objednaly pití se za našimi zády rozezněly první tóny skupiny Tanit. Netrvalo dlouho a nejen na pódiu to neskutečně ožilo, jelikož se do příchozích návštěvníků rychle vlévala atmosféra.

  Autoři


  Přečíst článek

  REPORT: Kasíno is Open

  V sobotu 3.5.2014 se znovu po dlouhé době otevřely brány rokycanského rockového klubu U Pupa (většina lidí zná pod starým názvem Kasíno). Vystoupily zde skupiny z Rokycan a okolí - Indiánská rezervace, Nízká úroveň, Budulínek a Vapid.

  ROZHOVOR: Fiasko - to rozhodně nečekejte!

  S punk-rockovou kapelou Fiasko, čtyř člennou bandou od Klatov, jsme udělali rozhovor po jejich vystoupení v plzeňském Jamu dne 9.4.2014.

  ROZHOVOR: Tanit - chytlavý hardrock z Plzně

  Přesně tak, jak se pachatel vrací na místo činu, tak i já se vrátila 30.4.2014 do klubu Merlin na Košutce. A za pomoci mé fotografky Nikoly Puchelové jsem si vyslechla zpěváka Jirku Kudrnu ze skupiny Tanit.

  REPORT: Zvlášňý Škola ve strašickém PDA

  Dne 3.5.2014 vystoupila legendární Zvlášný Škola za podpory Provokace bez Legrace ve strašickém klubu PDA. Část naší kapely přijela do Strašic s naším kamarádem fotografem Ivem Osvaldem okolo 19. hodiny.

  REPORT: Křest CD Alter in Mind 2.5.2014

  V pátek 2. dubna jsem spolu s fotografem Ivem Oskarem Osvaldem zavítal do plzeňského Divadla pod Lampou, kde se konal křest nového alba Alter in Mind.

  REPORT: Mucha - drsný šanson ze života

  V pátek 25. dubna jsme zavítali do plzeňského Pohoda Music Baru. Konal se zde koncert brněnské kapely Mucha. Přestože v Plzni probíhal první den Majálesového víkendu, o posluchače nouze rozhodně nebyla. Přišli jsme přesně na začátek akce a venkovní zahrádka byla již plná nedočkavců. Večer byl teplý, prosluněný, potkali jsme několik známých tváří. Panovala opravdu skvělá atmosféra, kterou podtrhoval i název klubu.

  ROZHOVOR: Glajstr Duo - neintimní intimita

  Na akci Free Tuesday, která se konala 22. dubna v Anděl Music Baru, jsme měli možnost udělat příjemný rozhovor s pánskou dvojicí kapely Glajstr Duo. Mimo to si můžete přečíst z této akce report, který naleznete zde.

  REPORT: Plzeňský Majáles 2014

  Do lochotínského amfiteátru jsme dorazili pár minut po 12. hodině. Majálesové stage byly letos rozestaveny na 4 stanovištích. Dvě hlavní, Majálesovou a Excellent stage, jste mohli nalézt ve spodní části amfiteátru, kde vystupovaly především mainstreamové kapely. Naopak v horní části se nacházely stage Akustická, kde vystupovali hlavně interpreti, kteří hrají víceméně akusticky a Altán stage, kde vystoupili kapely alternativní scény a také místní kapely.

  ROZHOVOR: Infinito - nekonečno možností

  V pátek 18.4.2014 jsem navštívil koncert klatovské kapely Infinito. S touto zajímavou formací se osobně už nějaký čas znám, například z akcí Osecká bouda a Festlegrace 2014. Společně s nimi vystoupily ten večer v klubu Parlament ještě dvě kapely. No Esc Ape, což je kvalitní grunge z Rabí a hlas zpěváka mi velmi připomíná Kurta Cobaina. Dále plzeňská Isua hrající energický pop-rock s upřímnými texty cílenými převážně na českého posluchače.

  © 2014-2023 panJosef.cz