Článek

REPORT: StreetFighters a Breathing the Bottom v Kalikováku

Opět jsme si našli cestu do Kalikovského mlýna. Tentokrát se zde sešla společnost holdující hardcore stylu. Návštěvníci se mohli těšit na kapely Breathing the Bottom a StreetFighters a to v pátek 30.5.2014.

Krátce po půl osmé jsme s kolegyní dorazili na místo. Po samotném vpuštění do baru jsme doplnili tekutiny a zasedli místa, ze kterých je výborně vidět na pódium. Ihned jsme si uvědomili, že jsme Indian Czech Club Kalikovský mlýn v minulých příspěvcích rozhodně nepřechválili. Ozvučení bylo skutečně velmi kvalitní a dobré je zmínit vynikající plzeňský „tekutý chléb“ za skvělou cenu. Breathing the Bottom, kteří hrají elektronický metalcore zahajovali večer.

Během několika málo okamžiků se „jelo naostro“. Kapela zahájila koncert bubenickým intrem, které nabudilo přihlížející. Nastala show, kterou Breathing the Bottom energicky prožívali, přesně jak se od hardcore formací čeká. Došlo i na věnování písní nejednomu z fanoušků. Z vystoupení Breathing the Bottom nás nejvíce zaujala píseň Kačka, kterou zpěvák kapely věnoval všem Kateřinám. Po poslední skladbě vyzvali plzeňští kapelu StreetFighters a navnadili fanoušky k jejich podpoře.

Po krátké pauze spustili svoji produkci již zmiňovaní StreetFighters. Tato 5ti členná kapela z Příbrami hraje hardcore-crossover. Lídr kapely se před první skladbou omluvil, že není ve své kůži, tudíž se bude trochu šetřit. Ve výsledku to ovšem nebylo znát a StreetFighters se do toho pořádně opřeli.

Děkujeme Indian Czech Club za spolupráci a doufáme, že se sem do Kalikovského mlýna brzy vrátíme.

© 2014-2023 panJosef.cz