REPORT: 13 LET OFFLINE TOUR

Dne 27.10.2018 do KD Šeříkovka v Plzni zavítaly kapely By The Way, ZakázanÝovoce, Jaksi Taksi a jako speciální host dorazili slovenští Zoči Voči.

Kluci z By The Way naladili návštěvníky akce už před 20h. Parket se plnil jen pomalu, ale i tak předvedli skvělou show. Svůj set zakončili vypalovačkou nEWAdí.

Po krátké pauze se chopila žezla punk-rocková partička z Prahy - Jaksi Taksi a návštěvnost prudce stoupala. Zazněl třeba song Off-line, na který kluci v září natočili skvělý klip. Při písni Škola, si přišli zapět i Štěpán s Yarisem a novou posilou ZakázanÝho ovoce - Petrem Probstem. A my se začali těšit na to, co přijde.

Když zÝo začali hrát, v kotli už bylo pěkně zatopeno. Byla jsem hodně zvědavá, jak se popasovali s velkou personální změnou, kterou byl odchod zpěváka Mimiho.

Yaris se Štěpánem se podělili o zpěvy společně se zmíněným nově příchozím kytaristou a zpěvákem Petrem. A i když je pro ně koncert určitě náročnější, všechno ladilo a nálada byla naprosto skvělá. Po dlouhý době jsem zase cítila energii, kterou dokáže dát jen muzika na živo. Zazněly pecky jako Vem si mě, přítomné dámy hlasitě ocenily Alkoholku a došlo i na Pornostar. Při songu Nikdy nezapomenem, zahostovali pro změnu Zoči Voči a v publiku to pěkně vřelo. Všichni zpívali, skákali, pogovali a bavili se.

Bohužel jsem stihla jen první dva songy zlatého hřebu večera, ale i tak kapela Zoči Voči nevážila dlouhou cestu ze Slovenska zbytečně. Skvělý zvuk, skvělá atmosféra a přes to, že se akce chýlila ke konci, Šeříkovka stále praskala ve švech.

Musím říct, že na málokterém koncertě zažívám takovou pohodu a souznění muzikantů s fanoušky. Vždycky odcházím s dobitými baterkami a úsměvem. Tak zase příště! A vy navštivte jedinečnou show třeba 2.11.2018 v Kladně.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram