Přečti si

Články

  info@plzenskekapely.cz
  +420 773 55 14 14

  Královéhradecký bard Michal Horák vystoupil v Plzni!

  Plzeňský klub Anděl je pro moji osobu vlastně velký pojem. Za poslední půlrok zde snídám, obědvám, večeřím, popíjím... ale hlavně... chodím na koncerty. A na jeden takový koncert jsem se vypravil ve středu 13. října 2021. Své vystoupení zde totiž konal písničkář, kytarista, klavírista... no prostě multi-instrumentalista Michal Horák, původem z Hradce Králové.

  Autoři


  Přečíst článek

  Ve středu vystoupili v plzeňském klubu Anděl Ať se snaží ona a Důležitá IN Formace

  Vcházím prosklenými dveřmi kavárny Anděl Café, dorazil jsem poměrně brzy, a tak mám dost času na to se posadit a začít psát svůj první report. Nic nebrání tomu vychutnat si u toho i skvělý šálek kávy. Zdejší atmosféra k tomu přímo vybízí, ve vzduchu se line vůně čerstvě namletých kávových zrn a z venku mi vánek přivál ochutnat “práska“ doutníku. „Opravdová Kuba“, říkám si.

  Donnie Darko vystoupili v pořadu 'Na první tejk!'

  Na začátku září 2021 vyšel 6. díl hudebního pořadu Na první tejk!. Jeho hostem byla alt-rocková kapela Donnie Darko. V pořadu zahráli 7 písniček z debutové desky Yesterdays a povyprávěli o vzniku kapely a o tom, co spolu zažili.

  I holky umí pořádně zakřičet! Anteater vydávají singl a videoklip k písni I Can Save You!

  Mladá kapela ANTEATER původem z Klatov a Domažlic vznikla teprve v roce 2018. Tříčlennou kapelu v čele s charismatickou zpěvačkou a baskytaristkou Andy doplňují kytarista Jindra a bubeník Hanzi. Od prvního koncertu se stali malou senzací, jmenujme i jejich úspěchy v hudebních soutěžích Múza - 1. místo, Strahov OpenAir Band Contest - 1. místo, finále soutěže Planetrox. To vše za pouhý jeden rok.

  Skupina Ať se snaží ona zahraje poprvé v Plzni! Předskočí jim Důležitá IN Formace!

  Tuto středu 29. září 2021 vystoupí v plzeňském hudebním klubu Anděl dvojice rockových kapel. Událost na facebooku zde. Večer otevře rokycanská Důležitá IN Formace následovaná skupinou Ať se snaží ona, která na svou premiéru ve městě Plzeň přiváží i minulý pátek vydaný singl Holka s kabelkama místo uší. Akce začíná v půl deváté večer.

  Neoficiální zahájení akademického školního roku Gaudeamus igitur již tuto středu v Plzni u Branky!

  Již tuto středu 22. září se uskuteční hudební přehlídka Gaudeamus igitur 2021, jako neoficiální zahájení akademického školního roku, v oblíbeném prostoru u Branky v plzeňských Smetanových sadech.

  Kapela Frozen Poppyhead v novém klipu dokazuje, že malířství a hudba spolu dokonale fungují!

  Videoklip patří k písni Prickly Heart, kterou jsme měli možnost slyšet z již vydaného alba Everfrost. Podle kapely ale píseň nabírá plných rozměrů teprve až s klipem.

  Plzeňské náměstí Republiky a okolní ulice i parky obsadí ode dneška až do neděle Pilsen Busking Fest!

  Čím dále více oblíbenější festival oslavující pouliční umění již zveřejnil svojí mapu i program. Návštěvníci se tak mohou během této 4 denní pestré přehlídky těšit na umělce doslova z celého světa. Nebudou chybět ani oblíbené kreativní zóny, různé prodejní stánky a spousty dobrého jídla a pití. Podívejte se sami na web či sociální sítě pořadatelů, které doslova přetékají zajímavým obsahem jak pro mladší, tak i starší ročníky.

  Koncert Škworů se přesouvá do pivovaru

  Kapela Škwor dorazí do Plzně 17. 9. 2021 v rámci Tváře smutnejch hrdinů TOUR. Majitelé vstupenek by dnes ve svých emailových schránkách měli nalézt informace o zásadní změně, a to je, že se koncert přesouvá z původně avizovaného Lochotínského amfiteátru na nádvoří plzeňského pivovaru.

  Acid Row: Z výhry z Múzy jsme si koupili první dodávku

  V rámci koncertní série DEPOvLETU 2021 přivezli v pátek 9. července svůj garage punk/stoner rock pražsko-plzeňští Acid Row. Koncert z ústí haly zněl krásně nahlas a natlakovaně a kotel se rytmicky pohupoval a pokývával hlavami. Když jsem si kapelu po koncertě odchytával na rozhovor, bubeník Jiří v květovaných šatičkách jen poprosil o chvíli strpení, aby se mohl převléct do pohodlnějších šatů. Přišel v ještě volnějších šatičkách a byl náležitě spokojen s prostorem a pohodlím oděvu. Kapelu jsem si odtáhl stranou a začal se vyptávat.

  © 2014-2023 panJosef.cz