Přečti si

Články

  info@plzenskekapely.cz
  +420 773 55 14 14

  REPORT: Turbo 35 let - Výroční koncert a natáčení DVD (Měšťanská Beseda 30.10.2015)

  Velkolepá a vydařená akce jak se na TURBO sluší a patří! Skvěle nazvučeno, úžasný světelný park, led panely, který dobarvili a podtrhli ještě více atmosféru a velkolepost cele výroční akce. Zkrátka a prostě jedním slovem "Nářez".

  Autoři


  Přečíst článek

  REPORT: Selfish Murphy po roce opět pod Lampou

  Dne 28.10. 2015 jsem se stejně jako před rokem vydal s kamarády do plzeňského Divadla pod Lampou na koncert maďarské kapely Selfish Murphy hrající irský shamrock'n'roll.

  REPORT: Koncert pro "Vencu Stezku" - Spirala Theatre Show a Regenerace 27.10.2015

  O záštitu této pohodové akce se postaral hlavně Lumír "LEM" Aschenbrenner, Městský obvod Plzeň 1, Rock rádio a Míša Leicht a Rádio Samson.

  RECENZE: Plzeňské Discovery (1) - Představení nového seriálu

  Zdravím všechny příznivce kvalitní muziky. Jménem hudebního portálu PlzeňskéKapely.cz bych vám rád představil náš nový projekt, který jsme nazvali „Plzeňské Discovery“. Pravdou je, že lidé v současné době značně zpohodlněli a pomalu přestávají vyhledávat věci nové a neotřelé. U muziky toto smutné pravidlo platí dvojnásobně.

  ROZHOVOR: Zpověď klávesového mága Míly Orcígra

  Vyzpovídal jsem pro Vás Miloslava Orcígra, absolventa konzervatoře, který se zapsal do dějin ro(c)ku v rockových formacích a zvučných jmen, jako například Gépard, Turbo, Whitesnake revival, MSP Michala Šindeláře,Jabkowitz, Bumerang, Sifon a úplně nové Kohn.

  REPORT: Basinfirefest 2014

  Rok utekl jako voda a od 25. do 28. června 2014 probíhal další ročník festivalu Basinfirefest, který se odehrával v příjemném prostředí Spáleného Poříčí. Podle reakcí přímo na místě i na sociálních sítích, žádný ročník ještě nevyvolal tolik vášní a negativních reakcí.

  REPORT: Panoptikum - punkový rej v plzeňském vnitrobloku

  V sobotu 5. 7. 2014 se konal koncert tří, téměř plzeňských punkových skupin, jejichž jména jsou již dosti zapsaná v pamětech místní punkové omladiny. Koncert se odehrával na zahrádce v prostorech Kafe Panoptikum, která sousedí blízko s oblíbenou „Woháňkou“, neboli krčmou U Krokodýlího ocasu. Díky open air vystoupení ve vnitrobloku se musela dodržovat noční klidová hodina, a tak se začínalo již úderem sedmé večerní.

  REPORT: ČVIKFEST 4

  Dne 21. června se v Pňovanech na severním Plzeňsku uskutečnil již čtvrtý ročník ČVIKFESTu. Letošní ročník byl spojen i s fotbalovým turnajem (5+1), který probíhal před hudební produkcí.  Do turnaje se přihlásily čtyři týmy a zvítězil domácí tým "Pňovany".

  ROZHOVOR: Brutus - poctivý český bigbít

  Na koncertě známé české kapely Brutus v Plasích dne 28.6.2014 naše reportérka  vyzpovídala Sášu Plesku, zpěváka a klávesistu.

  © 2014-2023 panJosef.cz